Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Viskio paroda "Vilnius Whisky Festival"

DĖMESIO - DAR KARTĄ KEIČIASI RENGINIO DATA! Pirmiausiai, norėtumėm padėkoti visiems, kurie nepuolė grąžinti bilietų, kai buvome priversti perkelti "Vilnius Whisky Festival" pirmą kartą. Deja, bet dėl esamos padėties, esame priversti šių metų "Vilnius Whisky Festival" parodą perkelti dar kartą. Šį sykį jau į sekančius metus, 2021 metų balandžio 10 dieną. Iškart norime pabrėžti, jog visi lig šiol Jūsų įsigyti bilietai lieka galioti ir naujai parodos datai, kuri yra 2021 metų balandžio 10 d. 

Jeigu nuspręstumėte, kad nauja parodos data Jums netinka ir norėtumėt grąžinti bilietus, kviečiame susisiekti su mumis info@duokleangelams.lt. Dėl grąžinimo prašome kreiptis iki 2020 metų rugsėjo 5 dienos.

Prekyba bilietais į parodą „Vilnius Whisky Festival“ tęsiama, o visi iki šiol įsigyti bilietai galioja ir jų keisti nereikia.

********************

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausia viskio paroda Baltijos šalyse. 2021 balandžio 10 dieną ji po vienu stogu jau penktą kartą sukvies viskio platintojus ir vartotojus. Į parodą kasmet atvyksta vis daugiau svečių iš viskio daryklų įvairiuose pasaulio kraštuose, todėl renginio lankytojai turi puikią galimybę susipažinti su jais bei paklausyti viskio istorijų iš pirmų lūpų.

Parodos tikslas yra kelti viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, gilinant vartotojų žinias apie šį gėrimą. Renginyje svečiais turės galimybę paragauti didžiąją dalį Lietuvoje platinamų viskių bei sužinoti daugiau apie juos.

Parodos viduje vyks papildomos, uždaros degustacijos su svečiais iš viskio daryklų. Daugiau informacijos apie jas paskelbsime prieš renginį.

VILNIUS WHISKY FESTIVAL ETIKETAS

  • „Vilnius Whisky Festival“ pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius parodos metu elgtis atsakingai.
  • Parodos tikslas yra gilinti svečių žinias apie viskį, jo vartojimo kultūrą ir suteikti galimybę paragauti daugumos Lietuvoje platinamų viskių, neperžengiant padorumo ribų ir renkantis „kokybę prieš kiekybę“.
  • Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos parodoje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.
  • Prieš renginį rekomenduojame sočiai pavalgyti, ragaujant viskį gerti pakankamai vandens ir daryti pertraukas. Pavalgyti ir nusipirkti vandens bus galima viešbučio bare ir restorane.
  • Prie įėjimo pateikus bilietą, kiekvienam svečiui bus uždėta apyrankė, kurią jis privalės nešioti iki renginio pabaigos.
  • Viskis svečiams bus pilamas tik į parodos taureles, vartoti renginio viduje. Jokie tušti buteliukai ar kita tara nėra leidžiama.
  • Svečiai, kurie bus per daug apsvaigę, nepaisys padoraus elgesio taisyklių ir gadins susirinkusiems šventę, nedelsiant bus paprašyti išeiti iš parodos.

Bilietai

Standartinis bilietas. Vieno bilieto kaina: iki 2021 kovo 31 d. – 45 €; nuo 2021 balandžio 1 d. iki renginio 2021 balandžio 10 d. - 50 €. Su šiuo bilietu lankytojas galės būti „Vilnius Whisky Festival“ parodoje neribotą laiką, ragauti pagrindinėje festivalio salėje pristatomus viskius, panaudodamas kartu su festivalio programėle gautus kuponus, ragauti viskio ir maisto derinius bei kokteilius. 

VIP Bilietas. Vieno bilieto kaina 100 €. Įsigydamas „VIP Bilietą“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis bei papildomai įgis galimybę pakliūti į „VIP salę“. Šioje uždaroje salėje bus pristatomi ir ragaujami brandesni, ribotu tiražu išleisti viskiai. „VIP salė“ salėje bus pristatoma daugiau kaip 60 rūšių viskio. „VIP bilietas“ - bilietų skaičius yra ribotas (100 vnt).

Vakarinis bilietas. Bilieto kaina 35 €. Įsigydamas „Vakarinis bilietas“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis, tačiau jam bus ribojamas laikas. Lankytojai su šiuo bilietu į „Vilnius Whisky Festival“ parodą bus įleidžiami nuo 16 val. ir jame galės būti iki renginio pabaigos. „Vakarinis bilietas“. Šių bilietų skaičius yra ribotas (100 vnt.).

Nemokami kvietimai į renginį nebus dalinami.

Asmenys iki 20 metų į renginį nebus įleidžiami.

Locația evenimentului