Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Žaidimų ir edukacijos laikas šeimai pagal spektaklį ,,Debesų žaidynės''

Šokio teatras "Judesio Erdvė"  kviečia į žaidimų ir edukacijos laiką šeimai pagal spektaklį 18 – 24 mėn. kūdikiams „Debesų žaidynės“!

 

 

VIETA: Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos vidinis kiemelis

 

DATA: rugpjūčio   25 d.

 

LAIKAS: 16:00 val.

 

RENGINIO TRUKMĖ: 45 min.

 

KAINA: 10 Eur (2 asm.) | Bilietus platina Paysera.com

 

____________________________________________

„Debesų žaidynės" - interaktyvus šokio ir judesio spektaklis, skirtas 18-24 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams. Tai antroji spektaklių kūdikiams trilogijos dalis.

 

,,Debesų gaudyklės“ tęsinyje žiūrovų lauks Debesų šeima – Tėtis, Mama ir du vaikai. Per muzikos garsus ir besikeičiančius objektus, kūdikiai ir tėveliai bus įtraukti į sekamą istoriją – apie tai, kaip Debesis Tėtis ir Debesis Mama, pažadinti lietaus garsų, pradeda dar vieną dieną, kaip sekasi ryte pabudinti savo vaikus, kaip ieškomi kasdieniai kompromisai ir apie tai, kaip gera šnekučiuojantis gerti rytinę lietaus arbatą.

 

Kitokioje spektaklio aplinkoje kartu su savo mažyliais lavinsite jų smalsumą, judrumą, kursite tarpusavio ryšį. Nuo pat pradžios kartu sukursime saugią erdvę, kurioje kūdikiai galės eksperimentuoti, laisvai judėti ir žaisti kartu su aktoriais.

 

Būtent 18-24 mėnesių amžiaus laikotarpyje vystosi kūdikio suvokimas ,,kas aš?“ ir ,,kas čia?“. Antrąja spektaklių trilogijos dalimi norima pabrėžti šeimos svarbą vaiko gyvenime. Šeima – tai vaiko saugumo ir meilės šaltinis bei pamatas. Tėveliams žaidžiant su vaikais, skiriant jiems savo laiko, ugdomas bendrumo jausmas. Tokiu amžiaus laikotarpiu ypač svarbus tėvų buvimas šalia ir vaiko atradimų patvirtinimas.

 

 

Spektaklio choreografė ir režisierė: Laura Geraščenko

Scenografė: Angelina Furmaniuk – Savickienė

Kostiumų dailininkė: Lina Andriukonė

Muzikos autorius: Kristijonas Lučinskas

Šviesų dailininkas: Mantvydas Poškus

Šokėjai ir aktoriai: Kamilė Andriuškaitė, Kristupas Biržietis, Darius Berulis, Elinga Serapinaitė, Jonas Viršilas, Gytis Lemkys

 

____________________________________________

 

KURKIME GROŽĮ KARTU!

 

Locația evenimentului