Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Antakalnis: menininkai ir metų laikai. Ekskursija Vilniuje

Tai – jau trečioji mūsų ekskursija po Antakalnį! Šį kartą tyrinėsime XX amžiaus sluoksnį, įsiliejusį į tarpus tarp barokinių rūmų ir bažnyčių. O jame ir slaptos carinių metų organizacijos, ir tarpukaryje įsteigta psichiatrinė ligoninė, ir iš vienuolių žemes pirkę senbuviai, ir menininkų namai su visomis rimtomis ir juokingomis istorijomis. Antakalnyje gyveno daug rašytojų, poetų, dailininkų, skulptorių ir muzikų. Jie vaikščiojo metų laikais pavadintomis gatvėmis, suko ratais po Varnų kalną ir pagoniškų deivių gatves, paliko daug žodžių ir darbų, kurie padės suprasti išskirtinę Antakalnio atmosferą.

⌚️ Ekskursijos trukmė – apie 2 - 2,5 val.
🐘 Ekskursijos pradžia: prie laiptų į M.K.Čiurlionio menų gimnaziją
✨ Ekskursijos pabaiga: Antakalnio g. pradžia (netoli susitikimo vietos).

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją.

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama.

Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių ☔ ir tinkamų rūbų 😊

*****

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия