Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Dvigubo kailio priežiūra namų sąlygomis ir ruošiantis parodoms, efektyvus nukailinimas

Visur namuose skraidantis gyvūnų kailis, itin dažnas galvos skausmas šunų augintojams tad teisinga ir efektyvi nukailinimo procedūra gali būti jūsų ar jūsų klientų raktas į laimę. Kviečiame visus šunų šeimininkus, veisėjus ir kirpėjus dalyvauti dvigubo kailio šunų priežiūros ir efektyvaus nukailinimo seminare su lektore Evelina Radzevičiene. 

Jeigu turite dvigubo kailio keturkojį, su tokiais dirbate ar tokius veisiate – šis seminaras Jums!

Seminaro eiga:

10:00 SEMINARO PRADŽIA. Aptarsime įvairias šunų veisles, jų kailio tipus, skirtumus ir ypatumus.

KAILIO PARUOŠIMAS MAUDYMUI. Apžvelgsime, kokie įrankiai tinkamiausi kailio tvarkymui, kokių reikėtų vengti. Ką reikėtų atlikti prieš maudymą atsižvelgiant į klientą ir norimą gauti rezultatą (nukailinimas ar ruošimas parodai).

MAUDYMAS. Kalbėsime apie kosmetikos parinkimą maudant namuose, skirtumai maudant parodai, namams/ nukailinimui. Taisyklingas maudymas, šuns kailio būklės įvertinimas, sprendimai, kaip palengvinti darbą ir gauti geriausią rezultatą.

DŽIOVINIMAS. Skirtingi kailio džiovinimo būdai, Teisingas džiovinimas ir kokios galimos klaidos. Kuo skiriasi džiovinant parodai ar darant nukailinimą.

KAILIO SUTVARKYMAS/ KIRPIMAS. Kalbėsime apie kailio kirpimą, nukailinimo procedūrą, sąvėlų iššukavimą. Teisingų įrankių pasirinkimą.

16:30 Jūsų klausimai ir NUMANOMA SEMINARO PABAIGA

Daugiau informacijos apie lektorę:
Šunys - neatsiejama lektorės gyvenimo dalis. Ji yra veisėja groomer‘ė, handler‘ė. Veislyno „Rasos Perlai“ bendrasavininkė, kuri augina Ši cu, Berno zenenhundų ir Eurazijos špicų veislės šunis. Aktyviai dalyvauja parodose tiek su savo šunimis, tiek ruošia ir pristato kitus šunis parodose. O šunų groomingas - jos „varikliukas“.


Šunų kailio priežiūra (groomingu) užsiima apie 15 metų.

 Šunys su poplaukiu (dvigubo kailio) - tai vieni iš dažniausių jos kirpyklos klientų, tiek nukailinimo procedūroms, tiek ir ruošimui parodoms. Per ne vienerius metus sukaupė daug žinių ir patirties apie tokio kailio tipo priežiūrą ir ruošimą, bei nukailinimą.

 

Laikas ir data : rugsėjo 28 diena 10:00 val.
Kaina: 70 eur.
Pinigai už bilietą negrąžinami, išimtis taikoma tuo atveju, jei seminaras bus atšauktas arba dalyvis susirgs.

 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия