Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Festivalis KILKIM ŽAIBU XXI

Dėl netipinės pasaulinės situacijos festivalis KILKIM ŽAIBU perkeliamas į 2021 m. rugpjūčio 6-7 d.

Pokyčių bus ne tik festivalio datoje, bet ir jo formate. Dėl sunkiai prognozuojamų galimybių kirsti valstybių sienas rugpjūčio mėnesį šiuo metu numatome, kad festivalio programos branduolį sudarys stipriausi lietuviški muzikos kolektyvai. Tikėtina, kad galutiniai sprendimai dėl svečių iš užsienio šalių bus priimami prieš pat renginį, todėl atlikėjų sąrašas bus koreguojamas iki paskutinės minutės.

Manome, kad festivalis KILKIM ŽAIBU XXI su lietuviškos scenos branduoliu gali būti netgi labai reikšmingas žingsnis mūsų renginių perspektyvoje. Turime kuo didžiuotis ir kuo mėgautis Lietuvoje. Tai puiki galimybė skirti daugiau dėmesio vietinei scenai, palaikyti ir skatinti ją.

Festivalis bus glaustesnis žmonių kiekiu, tačiau jokiu būdu ne prastesnis kokybinio išpildymo požiūriu.

Bilietų skaičius ribotas. Apie įleidžiamų žiūrovų skaičių informuosime kai tik bus paviešintas Vyriausybės sprendimas dėl leistino renginių dydžio rugpjūtį.

Asmenys, kurie dėl pasikeitusios programos ar nepatogios datos dalyvauti renginyje negalės, pinigus už bilietus galės atsiimti iki rugpjūčio 6 d. Dėl pinigų atsiėmimo kreipkitės el. paštu: info@kilkimzaibu.com

Renginiui neįvykus bilietai bus perkeliami į 2022 m. 

Vaikams iki 12 metų imtinai įėjimas nemokamas.

Neįgaliems ir senjorams (pensininkams) nuolaida bilietui 50%.

Vienos dienos bilietai ir bilietai su nuolaida parduodami tiktai festivalio dienomis prie įėjimo. Privaloma pateikti faktą įrodantį dokumentą.

Sekite informaciją: www.kilkimzaibu.com

Местоположение Мероприятия