Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

GĖLIŲ PRENUMERATA

Pūkuotas Vėjas siūlo puikią paslaugą – GĖLIŲ PRENUMERATĄ! 

Sezoninių šviežių gėlių puokštė Jūsų aplinkoje suteiks teigiamų emocijų visai dienai! 

Gėlių prenumerata - puikus sprendimas norintiems per šventes ir joms pasibaigus, kad ir kasdien, padabinti veidą šypsena šviežiomis gėlėmis - stilinga ir visuomet pradžiuginančia dovana. Jums tereikia vos vieno skambučio ar elektroninio pašto žinutės mums. Dar daugiau laiko sutaupysite, jei jau bendradarbiaujate su Pūkuotu vėju, nes mes žinome jūsų ir žmogaus, kuriam dovanosite gėles, norus ir tai, kas patinka.

Kaip tai veikia: 1. Išsirenkate gėlių pasiūlymą 2. Pasirenkate prenumeratos laikotarpį 3. Apmokate 4. Sutartą dieną gaunate gėles į namus ar į biurą.

Nesvarbu, ar perkate gimtadienio gėles mamai, draugei, ar norite nustebinti savo žmoną, kolegę, darbuotoją ar kaimynę - gaukite šviežių ir gražių gėlių kompozicijų, pristatytų prie pat jūsų durų. 

Dėmesys – svarbiausia!


 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия