Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Improvizuota vaidyba

Teatrinės improvizacijos 2 kursas - improvizuoti dviejų žmonių etiudai

Antrasis teatrinės improvizacijos kursas yra skirtas norintiems tęsti asmeninį tobulėjimą bei patirti laisvos, tekančios improvizacijos skonį. Šio kurso pratimai yra laisvesni, turi mažiau taisyklių ir apribojimų negu pirmo kurso pratimai. 

Reikalavimas norintiems prisijungti: Baigtas pirmas kursas Impro Kaunas mokymų programos, arba 16 valandų patirtis teatrinėje improvizacijoje kituose teatruose arba užsiėmimuose.

Meninė improvizacinės vaidybos dalis - būsite aktorius, režisierius, bei scenaristas viename. Šis kursas yra nuostabios kelionės į ilgus improvizuotus vaidinimus pradžia. Jo metu treniruosime improvizuotos vaidybos raumenis atlikdami dviejų improvizatorių etiudus. Kursų metu išmoksite kartu su partneriais spontaniškai sukurti trumpą įdomų vaidinimą, lavinsite personažo kūrimo gebėjimus, pradėsite naudoti menamus daiktus, stiprias emocijas, komandinį darbą bei bendros temos atradimą ir vystymą.

Asmeninis tobulėjimas improvizuotoje vaidyboje - tęsime pirmame kurse pradėtą saviugdos kelią. Mokysimės klausytis dvigubai stipriau, lavinsime gebėjimus peržengti savo ribas, pajausti partnerį, dirbti komandoje, būti pozityvūs, lavinsime empatiją, gebėjimą pokalbiuose įžvelgti įdomias detales, kurias dažnai kasdienybėje praleidžiame kaip triukšmą. Kurso pabaigoje išmoksite patys mesti save į nepatogias situacijas, šokti drąsiai į naujus išbandymus, paleisti kontrolę, pasitikėti kitais, bei dar daug daugiau. 

 

Maksimalus dalyvių skaičius - 12

Kurso trukmė - 16 valandų - 8 užsiėmimai

Užsiėmimų laikas - Pirmadieniais 18:30 - 21:00 val.

Kaina - 119 eurų už visą kursą.

Vieta - "Impro Kaunas" improvizacijos erdvė Raudondvario pl 101A, Kaune

 

Improvizacijos užsiėmimus ves Impro Kaunas nariai turintys 4 metų improvizacijos patirtį, dalyvavę tarptautiniuose kursuose ir stažuotėse.

Impro Kaunas teatras specializuojasi į ilgo formato vaidybinę improvizaciją (angl. long-form) - ilgus improvizuotus vaidinimus, tokius kaip Armando, Monoscena, Gėlė ir Haroldas. Teatras išmano ir žaidybinę improvizaciją (angl. short-form), kurią dažnai  naudoja kaip įrankį edukacijai ar privatiems, bei viešiems užsiėmimams. 

Местоположение Мероприятия