Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Įvadinė irklenčių pamoka 07-11 | goSUP Kaunas

Įvadinės irklenčių pamokos skirtos visiems nepatyrusiems ir mažai patyrusiems irkluotojams. Nesvarbu, ar esate bandę irklentes savamoksliškai, be kvalifikuotų instruktorių pagalbos, ar dar nei karto nesate stovėję ant irklentės - įvadinė pamoka yra tai, nuo ko reikėtų pradėti žingsnius šiame sporte. Pamokoje sužinosite apie esminius įrangos skirtumus, leisiančius ateityje tinkamai pasirinkti reikiamą irklentės ar irklo tipą, sužinosite kaip taisyklingai irkluoti aktyvinant visus kūno raumenis, atlikti efektyvius manevrus ar net gelbėjimosi veiksmus.

Pamokas veda sertifikuoti (ASI kvalifikacijas turintys) instruktoriai, nuolat savo žinias apie irklentes bei irklenčių sportą tobulinantys tarptautiniuose instruktorių kursuose bei konferencijose. Jie ne tik noriai pasidalins su jumis savo turimomis žiniomis, bet ir užtikrins saugią mokymosi atmosferą.

Norintiems toliau treniruoti irklavimo techniką, greitį, irklentės valdymą, po įvadinės pamokos siūlome rinktis individualias pamokas arba SUP technikos treniruotes.

LAIKAS. Startuojame 19:00 Pamokos trukmė - 1:30 val.

VIETA. Susitinkame Kauno Kempingo Camp in aikštelėje. Žemėlapio nuoroda: https://goo.gl/maps/WcfCcJ51VzE2

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Aprangą rinkitės pagal oro sąlygas: jei prognozės žada vėsesnį orą - apsirenkite šilčiau. Plaukti šaltu oru rekomenduojama su sportine avalyne. Dėl viso pikto turėkite automobilyje atsarginį drabužių komplektą. Svarbius daiktus: telefonus, automobilių raktelius, kt. - kol plauksite galėsite palikti mūsų automobilyje.

Pamokos dalyviams už papildomą mokestį galima išsinuomoti neperšlampamus kostiumus (10 Eur) ir/ar neopreninius batus (5 Eur). Dėl aprangos rezervavimo būtina susisiekti su turo organizatoriais vėliausiai likus dienai iki turo el paštu: info@gosup.lt arba telefonu. 

KAINA. Pamokos kaina asmeniui - 30 Eur. 

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu. Tokiu atveju organizatoriai susisieks su kiekvienu dalyviu asmeniškai, bilieto pirkimo metu nurodytu telefono numeriu.

DALYVIAI. Pamokose gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų, tačiau visi nepilnamečiai turi atvykti su lydinčiu suaugusiuoju ar turėti tėvų (globėjų) pasirašytą sutikimo formą. Jaunesni (8-11 m.) kviečiami prisijungti į vaikų, o 12 - 15 metų - į paauglių pamoką. Norinčius irklentes išbandyti individualiose pamokose kviečiame registruotis info@gosup.lt

Pamokoje draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę nesuteikti paslaugos neblaiviems asmenims ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Pamokai įvykus, tačiau klientui neatvykus į ją ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki pamokos pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, bilietas laikomas panaudotu. Įsigytas bilietas galioja tik tai pamokai, kurios data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei pamoka atšaukiama. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą pamoką galite ne vėliau nei likus 24 val. iki pamokos pradžios.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия