Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Kalvarijos detektyvas

KALVARIJOS DETEKTYVAS

 

Puikiai pažįstate Kalvarijos miestą? Apie jį žinote viską? Tuomet kviečiame išbandyti jėgas orientaciniame žaidime... Orientacinis tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 

Sutartu laiku ir vietoje susitinkame Kalvarijoje. Pasiskirstysite į komandas po 5-7 asmenis, sugalvosite komandai pavadinimą ir žaidynės prasidės. Žaidynių metu (apie 2 h) Jūsų komanda pėsčiomis per skirtą laiką turės surasti atsakymus į pateiktus klausimus miesto turistinių objektų informaciniuose stenduose bei tam tikrose objektų dalyse. Užduotys bus pačiose netikėčiausiose miesto vietose ir galbūt net reikės nusileisti į vieną kitą rūsį...  😊Taisyklės:

✨Visi komandos nariai pagal duotus klausimus ieškos teisingų atsakymų informaciniuose stenduose ir šalia objektų.

✨Siekiant užtikrinti sąžiningumą, visi komandos nariai privalo įsiamžinti šalia objektų, prie kurių rasite atsakymus.

✨Visus atsakymus surinkusi komanda (visi nariai) turi sugrįžti į sutartą vietą ir pateikti atsakymus organizatoriui.

✨Būtina turėti fotografuojančią priemonę.

✨Komanda baigusi užduotį mieste, tikėtina gaus dar vieną, kurią atlikti turės atlikti kaip įmanoma greičiau, kad pelnytų papildomus taškus. Daugiausiai balų už teisingus atsakymus ir atliktą papildomą užduotį surinkusi komanda bus apdovanota prizais. 

 

Kelionės kaina: Jeigu komandoje 5 asmenys, tai komandai orientacinio kaina 35 EUR. Kiekvienas kitas žaidėjas komandoje kainuoja papildomai 5 EUR. Komandoje maksimaliai gali dalyvauti 7 asmenys, jeigu iš viso dalyvaujančių asmenų neviršija 12 asmenų. Jeigu dalyvauja 13 asmenų ir daugiau, tai maksimalus žmonių skaičius komandoje yra 6 asmenys. Pavieniams asmenims kaina 7,00 EUR, tuo atveju, jeigu susidaro bent  3 pavieniai žaidėjai. 

 

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Programą kopijuoti griežtai draudžiama.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия