Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

#KERLINGUOJAM

MATEI TAI TIK PER TV? DABAR GALI PRADĖTI TRENIRUOTIS.

Kerlingas lieka viena nedaugelio žiemos sporto šakų, kurias galima išbandyti ir net aktyviai kultivuoti šiais globalinio atšilimo laikais. Tame tarpe ir Lietuvoje. Tad, padėkite trumpam golfo lazdas, futbolo kamuolius ir atvykite į Pramogų areną Ąžuolyno g. 9 Vilniuje.

Ką reikia turėti einant pirmą kartą: patogius ir kiek šiltesnius batus persiavimui (purvas ir nešvarumai ant kerlinginio ledo yra „ne, ge, rai“), Batai turi būti laisvalaikio arba sportiniai lygiais padais, laisvas kelnes, kurios leistų iškelti koją virš galvos (to nereiks daryti, bet jos tikrai turi nevaržyti judesių) ir gerą nusiteikimą. 

Viršutinė apranga turėtų būti daugiausluoksnė – iš pradžių gal ir atrodys šaltoka, bet išmokus trinti ledą, galit užsinorėti šiek tiek išsirengti.

Akmenimis, šluotelėmis, specialiais padais (slide'ais) slysti ledu pasirūpinsime mes. 

LAIKAS. Kiekvieną ketvirtadienį 19:00-21:00.
 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия