Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Kūno, proto ir sielos harmonija

Sveikata ir gera savijauta – tai sielos, kūno ir proto harmonija. Savęs pažinimas, tobulėjimas , fizinės ir dvasinės sveikatos tema yra labai aktuali šiais laikais, tuo domisi , tiek moterys, tiek ir vyrai. Žmonės pradeda suvokti, kad viskas labai susiję ir labai svarbu atrasti savo gyvenimo būdą ir sveikatos stiprinimo kelią. Kaip tinkamai maitintis? Kaip tinkamiausiai sportuoti? Kaip surasti savo talentą? Kaip save realizuoti? Kaip puoselėti savo kūną ir išlikti gražiam? Gavę atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų kiekvienas suranda savo tiesą ir tampa laimingu.

Programa

12.00 – 12.15 Pradžia, įvadas.
12.15 – 13.30 Grožio verslo “No1 image pro laboratory” bendraįkūrėja, grimo ir vizažo dailininkė, lektorė, kūrybinių projektų organizatorė Laura Žilionytė: už gražios išvaizdos turi slėptis graži siela.
13.30 – 13.45 Pertrauka.
13.45 – 15.00 Sveikatingumo mankštos sumaya sertifikuota trenerė Maja Segal: kvėpavimas, meditacija ir judesys yra įrankiai, kurie padeda mums gyventi realiame gyvenime.
15.00 – 15.15 Apdovanojimai, staigmenos, naujienos.

Paskaita vyks internetu. Rugpjūčio 2 d. Pradžia 12 val. (LT laiku)

ALLIANCIUM ekosistemos nariams: 19 €
Svečiams: 29 €

Mokymų ir renginių metu daromos nuotraukos ir vaizdo įrašai yra UAB Aljanso partneriai nuosavybė. Ir jūs sutinkate, kad jūsų atvaizdas galimai bus naudojamas reklamos mokymų metu.