Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Menininko ir galerijos profilis socialiniuose tinkluose. Online seminaras su komunikacijos specialiste Monika Ra

Menininko ir galerijos profilis socialiniuose tinkluose.”

@TEMAprojects ONLINE SEMINARAS SU KOMUNIKACIJOS SPECIALISTE MONIKA RA

Socialinių tinklų poveikis kasdien auga ir turi vis didesnę įtaką mūsų karjeroms. Ne išimtis ir menininkų profesija bei juos atstovaujančių galerijų įvaizdis. Menininkams ir meno galerijoms asmeninio prekės ženklo, rinkodaros ir komunikacijos žinios pastaruoju metu tapo tiesiog būtinos norint sėkmingai vykdyti savo kūrybinę veiklą, tačiau meno akademijos ne visada šias temas detaliai aptaria studijų metu. 

Todėl @TEMAprojects  inicijavo naują online seminarą su komunikacijos specialiste Monika Ra, turinčia ilgametę patirtį rinkodaros ir komunikacijos srityse.

Nuotolinio seminaro metu buvo aptartos šios temos:

  • Menininko ir galerijos įvaizdis socialiniuose tinkluose
  • pardavimai
  • bendravimas su auditorija

Pirmoje seminaro dalyje komunikacijos specialistė Monika Ra išdėstė teorinį ir praktinį įvadą bei atsakė į meno rinkos ekspertės Justės Jonutytės klausimus seminaro temomis (trukmė: 60 min). 

Antroje dalyje lektorė Monika Ra atsakė į semianro dalyvių klausimus (trukmė: 30 min.).Seminaras vyko nuotoliniu būdu Zoom platformoje. 

SVARBU: Su įsigijusiais šį seminarą - susisieksime asmeniškai per 24 val. nuo apmokėjimo. Jums bus atsiųstas kvietimas prisijungti prie Teachable mokymų platformos bei gairės kaip tai paprastai padaryti. Peržiūros galimos iki rugpjūčio 31 d.

Įprasta seminaro kaina: 35 eur

Kursą organizuoja Justės Jonutytės įkurta šiuolaikinio meno rinkos ir meno istorijos paskaitų erdvė @TEMAprojects. 

Susisiekime & bendraukime: el.paštu info@temavilnius.com arba telefonu: +370 658 34666