Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Miesto istorijų mokykla: paskaitų ciklas būsimiems gidams

Nuo spalio 19 d. prasideda 250-ies akademinių valandų gidų kursai, kurių dalyviai, išklausę visą kursą, gaus gidų kursų baigimo pažymėjimą. Jo pagrindu suteikiama gido licencija.

Kursuose išklausomi šie paskaitų ciklai

 

✅ Lietuvos istorija

✅ Architektūra

✅ Dailės istorija

✅ Lietuvos gamta

✅ Marketingas ir socialinai tinklai

✅ Bendravimo psichologija

✅ Gidų meistriškumo ir ekskursijų rengimo ciklas

✅ Mokomosios ekskursijos

Kursų apimtis: 250 ak. valandų

🕜 Trukmė: 2020 spalis – 2021 balandis

Šių kursų dalyviai gali būti ne tik tie, kuriems reikalingas gido pažymėjimas. Tai  ir unikali galimybė kiekvienam dalyvauti atskirų teminių blokų paskaitose ir ekskursijose.  Taip pagilinsite savo žinias, turiningai praleisite vakarus, turėsite išskirtinę galimybę klausytis profesionalių, geriausių savo srities specialistų paskaitų.

Teminius blokus ir net atskiras paskaitas bus galima įsigyti atskirai, tačiau ekonomiškiausia yra pirkti visą paskaitų ir praktinių užsiėmimą ciklą.

KAIP BUS ORGANIZUOJAMI MOKYMAI? 

❗Likus savaitei iki kursų pradžios į jūsų el. paštą atsiųsime laišką su išsamia informacija ir instrukcija, kaip prisijungti prie kurso. Dėl to prašytume įrašyti tokį  el. pašto adresą, kuriuo naudojatės. 

Visi teoriniai užsiėmimai vyks per nuotolinių mokymų sistemą, o praktiniai užsiėmimai vyks tiek lauke, tiek uždarose patalpose.

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, pinigai už paskaitas negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo vietą kitiems, jeigu kursai dar neprasidėję.