Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Orientacinis pasivaikščiojimas BIRŠTONAS - Į SVEIKATĄ

Kviečiame pažinti Birštoną kitaip! 

Tai interaktyvus žaidimas, į kurį būsite kviečiami aktyviai įsitraukti patys. Jei nenukrypsite nuo kelio, pažadame, kad „išvaikščiosite“ banginio formos maršrutą. Kodėl banginio? O gi todėl, kad tai Birštono miesto simbolis! Šio maršruto metu atskleisime viską, ką Jums privalu žinoti apie Birštoną: 

Kodėl Birštonas vadinamas Karališkuoju miestu? 

Ką šiose apylinkėse veikdavo Vytautas Didysis? 

Kur trykšta tikrasis Vytauto mineralinis vanduo?

Ką čia veikė Balys Sruoga? 

Kas yra „Vytauto“ ir „Birutės“ krikštatėvis?  

Tik Jums skirtas virtualus gidas ves Jus po karališkąjį Birštoną, pasakodamas neįtikėtiną jo istoriją.  Žaidimas vyksta Jums patogiu metu - tereikia turėti „messenger“ programėlę, o jei tokios neturite, reikės atsisiųsti nemokamą žaidimo aplikaciją. Žaidžiama tik su sava kompanija, jokie pašaliniai asmenys nedalyvauja.   
 

Maršruto ilgis: 2  km.

Dalyvių skaičius: 1-4 asmenys (jei nori dalyvauti didesnė kompanija – kiekvienas asmuo virš 7m. privalo įsigyti papildomo žmogaus bilietą. Dėl grupių didesnių kaip 12 žmonių – kreipkitės telefonu.

Sudėtingumo lygis: lengvas

Trukmė: 1,5-2 val.


Pastabos: Maršrutas įveikiamas ir su vežimėliais. Jis veda per Birštono centrinę dalį. Pasivaikščiojimo metu galima stoti trumpoms pertraukoms. Startas – Basanavičiaus aikštė.

Svarbu: Gidas Jūsų ekskursijai skirs ne daugiau kaip 2.5 valandas, tačiau tai yra pakankamas laikas neskubant ištyrinėti lankomas vietas bei sustoti poilsio pertraukėlei.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия