Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Praktiniai mokymai "Išlaisvink svajonę"

Svajonės - pildosi. Tiesa, vienos, mažiau reikšmingos, išsipildo greitai, o kitos - didelės ir svarbios, pildosi lėtai, o gal ir visai neišsipildo. O kartais tos niekaip nesipildančios svajonės sukelia mums tikras kančias - taip labai labai noriu, o kodėl vis neturiu? Kodėl turi kiti, o aš - ne?

Tačiau, kad ir kaip būtų, kas iš suaugusiųjų vis dar svajoja taip pat laisvai ir su polekiu, kaip vaikystėje? Kaip tik, kuo labiau augame, kuo protingesni ir rimtesni daromės, tuo labiau gniaužiame ir ribojame savo svajones. Kodėl?

Nes tikime, kad:

  • "norėk atsargiai, nes dar ims ir išsipildys!".
  • Nerealu, to niekada nebus, todėl neverta net svajoti.
  • Reikia labai tiksliai formuluoti norus, nes Visata tik ir taikosi išpildyti norus ne taip, kaip tu nori, vien dėl to, kad blogai suformulavai savo norą.
  • "Žmogus suplanuoja, o Dievas - juokiasi".
  • Nepraktiška svajonė, reikia norėti kažko praktiškesnio, realesnio, naudingesnio. Arba kaip tik - negalima norėti materialistiškų dalykų, reikia norėti vien tik dvasinių.
  • Reikia nusipelnyti, tapti vertu, kad svajonė išsipildytų.

Sąrašą, manau, kiekvienas galėtų ir pratęsti.

Ir net kai norai išsipildo, kai kada nusiviliame, nes tai, pasirodo, ne visai tai, ko iš tiesų norėjome. 

Aš sąmoningai svajoju ir pildau savo svajones jau 9 metus.

Tad jau 7 metus dirbu savo svajonių darbą, 5 metus vairuoju svajonių automobilį, o 4 metus gyvenu svajonių sodyboje. Mane supa nuostabūs žmonės! O svarbiausa - aš esu visiškai laisva svajoti ir darau tai drąsiai. Mano svajonės yra mano įkvėpimas, mano amžino veikimo variklis, vedantis mane per gyvenimą į priekį. 

Esu išbandžiusi daugybę technikų, o nuo gruodžio 2 d. kviečiu prisijungti į trijų savaičių trukmės praktinius mokymus "Išlaisvink svajonę", kurių metu galėsite išmokti ir patirti mano išbandytų ir naudojamų praktikų junginį. Šių mokymų pagrindas - emocijų paleidimo technika, kitaip dar vadinama "Sedonos metodas".

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, moterys ir vyrai, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti žmogui efetyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai. 

Ką mes darysime?
* Išsiaiškinsime, kodėl žmonės nori būti ne laimingi, o laimingesni, ne turtingi, o turtingesni, ne sveiki, o sveikesni.
* Pakalbėsime apie tai, kodėl dažnai renkamės kančios karūną ir gyvename aukos gyvenimą bei kaip iš to išeiti.
* Sužinosite, kas yra pasąmonė ir kaip ją išgirsti bei pakeisti pasąmonėje esančias programas, kurios kuria mūsų gyvenimą.
* Rašysime (rašant mintys įsižemina, "įsikūnija"), struktūrizuosime ir detalizuosime svajonę. 
* Vis labiau panirsime į svajonių būseną, trinsime ribą tarp "noriu, bet neturiu" ir "tai jau mano realybė"
* Pasinaudosime Sedonos metodu arba kitaip - emocijų paleidimų metodu, ir paleisime baimes bei kitas emocines kliūtis, trukdančias svajonėms materializuotis mūsų gyvenime.
* Patirsime kuriamosios vizualizacijos meditacijas, kitus atpalaiduojančius pratimus.

Užsiėmimų struktūra:
Kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val. vyks "gyvi" susitikimai, kurie bus transliuojami internetu per video konferencijų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vieniems kitus. Todėl į mokymus gali jungtis visi, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių atvykti. Tie, kurie susitikimus stebės per Zoom, galės būti ne pasyvūs stebėtojai, o aktyvūs dalyviai, nes ši programa duoda tokias galimybes. Be to, bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Susitikimų trukmė: 2-2,5 val.​

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį. Kiekvieno pirmadienio susitikimo metu gausite naują darbo su savimi temą, idėjas, klausimus sau, namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai.


Ką reiktų pasiruošti iš anksto?

1. Žinoti, kokią svajonę norite pritraukti į savo gyvenimą. Kas nežinote, kokia ta jūsų svajonė, juo labiau ateikite į užsiėimus, išeisite ją atradę :)
2. Pasiimti sąsiuvinį ar užrašų knygutę - susitikimų metu ko gero norėsite pasižymėti tam tikrus dalykus, o savarankiškam darbui taip pat bus rašymo užduotys.

Kaina: 70 eur. 

Jei gyvenate užsienyje ir negalite atlikti mokėjimo nusiperkat bilietą - parašykite ir susitarsime.
Jei aktualu mokėti dalimis - parašykite, susitarsime.
Jei jūsų finansinė padėtis sunki ir net dalimis sunku išsimokėti, parašykit ir susitarsime. 
Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų. ;)

Mokymai sukurti emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą. 


Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.
Šiuo metu Asta jau šešis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.
Jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite pasižiūrėti įrašą jums patogiu metu. Įrašas bus įdėtas uždaroje grupėje Facebook'e. Tam, kad galėčiau jus prijungti prie grupės, mes turime būti FB'e draugai :)

Kilus klausimams, galite su mumis susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką arba žinutę Feisbuke :)

Laukiame Jūsų!
www.pazinimassaviraiska.lt