Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Nuotoliniai sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo mokymai

Išskirtinė  holistiniu principu paremta gyvensenos keitimo programa, įtraukianti visą šeimą, jeigu yra toks poreikis. Penkių įvairių sričių profesionalų kompleksiniai mokymai su nuolatiniu palaikymu visą mokymų laikotarpį. 

Mokymai startuoja gegužės 3 d. 18 val. Kiekvieną savaitę užsiėmimai su lektoriais vyksta po du kartus, vakarais, pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Paskutinis užsiėmimas gegužės 31 d. - pirmadienį.

Tarp užsiėmimų vyksta palaikymo veiklos uždaroje facebook grupėje, kurių metu teikiamos žinių įtvirtinimo užduotys, papildomos konsultacijos ir kontrolė, kuri užtikrina tęstinumą ir realų rezultatą.  

Užsiėmimų temos ir užduotys parinktos taip, kad per 9-ių užsiėmimų ciklą Jūs ir kiti Jūsų šeimos nariai suvoktų savo daromas gyvensenos klaidas, netinkamo pasirinkimo priežastis, motyvacijos keistis ištakas, atrastų sau priimtinas fizinio aktyvumo formas, išmoktų planuoti ir ruošti ne tik sveikatai palankų, bet ir visos šeimos skonį patenkinantį maistą, stiprintų savo gebėjimus pažinti, naudoti ir valdyti emocijas.

Dėmesio! Užsiėmimų metu nesiūlomi jokie papildai ir neskatinamos pirkti prekės ar paslaugos. Programos tikslas - skatinti sąmoningumą ir savarankiškumą paprastais ir lengvai prieinamais būdais gerinant gyvenimo kokybę. Esant poreikiui, po pirmo užsiėmimo galite nutraukti mokymąsi ir susigrąžinti visą įmoką.

Programa sukurta taip, kad norintys galėtų įtraukti savo atžalas ir/arba suprasti, kaip galima padėti savo vaikams įsitraukti į sveikatingumo veiklas ir pradėti savimi rūpintis. Programa taip pat suteiks naudingų žinių, kurios padės pasirūpinti vyresniais artimaisiais, paskatinti juos daugiau judėti ir rinktis sveikatai naudingesnį maistą.

Mokomieji dalykai atitinka Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas dėl visavertės ir subalansuotos mitybos, poilsio ir fizinio aktyvumo normų. Programa nėra pritaikyta sergantiems pirmo tipo diabetu. Kartu su gydytoja dietologe peržvelgiami skirtingi šiuo metu labiausiai populiarūs mitybos būdai, nagrinėjami jų poveikio sveikatai skirtumai.

Programos specialistai:

dr. Rūta Petereit – gydytoja dietologė, psichoterapeutė, Lietuvos dietologų draugijos prezidentė, Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacijos „Lobesity“ prezidentė, lektorė,

Aleksandr Miskelovič  - psichologas, mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) praktikas ir lektorius,

Greta Baronaitė – kineziterapeutė,

dr. Gintarė Šabajevienė – biomedicinos mokslų daktarė, ugdančioji virėja, ilgametė gyvensenos pokyčių programų vaikams ir suaugusiems lektorė ir vadovė,

Artiomas Šabajevas – sveikatos ugdymo specialistas, emocinio intelekto praktikas, koučingo specialistas, neformalaus vaikų ir saugusių ugdymo pedagogas, socialinis inovatorius, pelnęs apdovanojimą už pokyčių programų paaugliams su antsvoriu įgyvendinimą.

Daugiau apie mūsų programą ir lektorius Lietuvos žiniasklaidoje skaitykite, paspaudę šią nuorodą.

Užsiėmimų tvarkaraštis.

Gegužės 3 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Įvadas į programą. Motyvacinė paskaita, kurios metu skatinamas supratimas apie sveikos gyvensenos daugialypiškumą, kompleksiškumą, psichologinio ir fiziologinio lygmenų tarpusavio sąveiką ir įtaką, motyvacijos keistis aspektus ir priemones. Pateikiami namų darbai atsiskaitymui facebook grupėje.

Gegužės 6 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Šiuolaikiniai mitybos ir maitinimosi iššūkiai. Mitybos būdų apžvalga ir poveikis sveikatai. Kaip pasirinkti tinkantį mitybos būdą? Kaip nepasimesti tarp daugybės reklaminių pasiūlymų laikytis vienos ar kitokios dietos, kas yra protarpinis badavimas ir kaip jį taikyti, ar tinka keto dieta, kaip atsisakyti mėsos, jeigu yra toks poreikis, kaip susidraugauti su nesveiku maistu, kaip paskatinti kitus šeimos narius keisti savo racioną? Pateikiami namų darbai atsiskaitymui facebook grupėje.

Gegužės 10 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Judesio mokslas praktiškai. Kaip sąveikauja skirtingos judamojo aparato ir kitos kūno sistemos. Kas yra sveikatinantis fizinis aktyvumas? Kokios fizinio aktyvumo formos tinkamos, priklausomai nuo amžiaus, sveikatos būklės ir įvairių ypatumų? Kaip užtikrinti nuolatinį fizinės formos gerinimą paprastais specialaus pasiruošimo ir įrangos nereikalaujančiais būdais? Kaip atsikratyti nenoro judėti? Kaip atrasti tam laiko? Pateikiami namų darbai atsiskaitymui facebook grupėje.

Gegužės 13 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Naudingas ir nenaudingas stresas. Neuromokslo dalis apie elgesį trumpai ir aiškiai. Streso ir laimės hormonų sąveika, poveikis mūsų pasirinkimui ir elgesiui, įpročiams. Mindfulness – dėmesingo įsisąmoninimo lavinimas – būdas atsikratyti negatyvo ir mokytis išsikelti tikslus ir jų siekti.

Gegužės 17 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Kaip pagaminti maistą taip, kad jis teiktų malonumą, sotumą ir būtų sveikatai palankus? Gaminsime pusryčių, pietų ir vakarienės patiekalus iš paprastų, namudinių produktų, tačiau su tam tikrais sveikatingumo akcentais. Įtrauksime ir kitus šeimos narius į gamybos procesą, išmoksime ragauti nemėgstamą ar nepažįstamą maistą. Tapsime tikrais alyvuogių aliejaus somelje, sužinosime apie gerųjų riebalų vartojimo ypatumus ir naudą.

Gegužės 20 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Savarankiškai išmoksite sudaryti mitybos planą pagal unikalią mūsų sukurtą sistemą, priklausomai nuo amžiaus ir gyvensenos pobūdžio. Grupinė konsultacija.

Gegužės 24 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Antra maisto ruošimo paskaita. Naminė pica, skanėstai ir desertai.

Gegužės 27 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Dėmesingo įsisąmoninimo praktika.

Gegužės 31 d. 18.00-19.30 ZOOM platforma, bus daromas įrašas, kurį galėsite peržiūrėti patogiu metu

Finalinis užsiėmimas. Skirtas aptarti užsiėmimų ciklo rezultatus, suteikti papildomas konsultacijas.

Tarp visų užsiėmimų vyksta intensyvus bendravimas uždaroje Facebook grupėje, kurioje dalyviai teikia ataskaitas, skatinami bendradarbiauti, teikti tarpusavio informacinę ir patirtinę pagalbą, teikiamos konsultacijos ir papildomų (pažangiems) paskaitų įrašai.

Apmokėjimas vienkartinis už visą paskaitų ciklą. Negalimas atsiskaitymas už atskiras ciklo dalis. Esant poreikiui, po pirmo užsiėmimo galite atsisakyti dalyvauti toliau ir susigrąžinti visą sumokėtą sumą.

Išrašomos sąskaitos faktūros.

Susigrąžinkite iki 100% šių mokymų kainos.  Kaip tai padaryti? 

Kartu su šiais mokymais, šeimoms, kurioms aktuali paauglių svorio korekcija, siūloma dalyvauti vasaros programoje su stovykla. Šios vasaros programos kainą sumažinsime pavasario mokymų kainos sąskaita, jeigu užsiregistruosite ir dalyvausite abiejuose mokymuose. Daugiau informacijos apie vasaros programas https://www.tolerancijoscentras.lt/.

Iki pasimatymo realiai veikiančioje programoje.

Telefonas pasiteirauti 8670 38888

Pagarbiai,

Lieknėjimo gido komanda