Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Spektaklis „Meškis ir žąsis” Rež. Ž. Beniušis (vaikams nuo 2 m.)

Meškis ir žąsis - labai skirtingi, bet tai jiems netrukdo draugauti ir puikiai kartu leisti laiką. Jų skirtumai kaip tik suteikia jų draugystei žavesio. 
Vieną šaltą dieną, žąsis išvysta išskrendančius paukščius ir supranta, kad turi keliauti kartu. Ką daryti meškiui? Jis nenori, kad draugas išskristų žiemai. O gal draugauti, reiškia paleisti? Juk gal sugrįš?..
Spektaklis, kupinas klounados motyvų, cirko elementų, kuria linksmą, nostalgišką nuotaiką. Darbas yra skirtas 2-5 m. vaikams. Žiūrovai viso pasirodymo metu turi likti savo vietose.

Režisierius: Žilvinas Beniušis
Vaidina: Živlinas Beniušis ir Šarūnas Gedvilas
Kostiumai: Justė Kondratė
Prodiuseris: teatras vaikams "Pradžia"
Spektaklis pastatytas pagal Nadios Kovaliovos knygą "Meškis ir žąsis". (c) Nieko rimto.
Spektaklio trukmė: 35 min.
Bilieto kaina: 8 Eur. Bilieto reikia ir vaikui, ir suaugusiajam.

DĖMESIO! DĖL BILIETŲ GRĄŽINIMO:

Anskčiau gyvenome su "Bilietai nekeičiami ir negrąžinami" taisykle. Bet pradėdami veiklą tokiomis aplinkybėmis turime būti lankstūs, todėl pažadame:

1. Jeigu renginys neįvyktų dėl kūrybinės ar techninės komandos saviizoliacijos ar susirgimo, visus žiūrovus informuojame el. paštu tą pačią akimirką, kai sužinome ir pinigus už bilietus iškart grąžiname, o ne perkeliame kitai datai, be jokių papildomų procedūrų.

2. Jeigu jūs turite įsigiję bilietus ir jums ar šeimos nariui tenka izoliuotis ar susergate COVID-19, pateikę tai įrodančius dokumentus (NVSC pažymą) galite persikelti renginio bilietus arba susigrąžinti pinigus, patys nuspręsite, kas jums patogiau. Tiesa, būtina apie tai informuoti dar iki renginio, o ne jam pasibaigus.

– Vyresni nei 6 m. žiūrovai įleidžiami tik dėvintys medicinines apsaugines veido kaukes arba respiratorius. 
– Kiekvienam atvykusiam bus pamatuota temperatūra, į teatrą nebus įleisti karščiuojantys asmenys (37,3 ir daugiau), sloguojantys, kosėjantys vaikai ir suaugę. Rekomenduojame vaiko temperatūrą pamatuoti dar iki išvykstant iš namų, kad nekiltų nesklandumų prie durų.
– Prieš įeinant į salę ir salėje prašysime laikytis bent 2 m. atstumo nuo kitų renginio žiūrovų. Vaikai viso renginio metu privalo likti prie tėvų.
– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys). 
– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

unnamed-1.jpeg?88f28661dd0bae194e3f2f183fcb5766
small.jpeg?85699603aacf7a303316129e68d3ac21


 

 

Местоположение Мероприятия