Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

SUP Treniruotė pažengusiems 08-24 | goSUP Vilnius

SUP technikos treniruotės skirtos jau patyrusiems irkluotojams, norintiems treniruoti taisyklingą irklavimo techniką, irklavimo greitį, efektyvius irklentės valdymo įgūdžius. Treniruotės vyksta mažose grupėse (iki 4 asm.) Jose atliekami pratimai, padedantys tobulinti yrio fazes, taisyklingą kūno poziciją, irklavimo greiti. 

Treniruotės yra gana intensyvios ir skirtos jau žinantiems, kas yra teisingas yris, kokia turi būti taisyklinga kūno pozicija, todėl prieš prisijungiant prie grupės rekomenduojame apsilankyti įvadinėje arba bent vienoje asmeninėje goSUP mokyklos pamokoje.

Pamokas veda sertifikuoti (ASI kvalifikacijas turintys) instruktoriai, nuolat savo žinias apie irklentes bei irklenčių sportą tobulinantys tarptautiniuose instruktorių kursuose bei konferencijose. Jie ne tik noriai pasidalins su jumis savo turimomis žiniomis, bet ir užtikrins saugią mokymosi atmosferą.

LAIKAS. Startuojame 11:30. Pamokos trukmė - 1 val.

VIETA. Susitinkame Vilniuje, Gelužės ež. paplūdimyje (https://goo.gl/maps/iPw8p4kp9VVuTTko9)

KAINA. Vienos pamokos kaina - 25 Eur asmeniui. Norintiems įsigyti penkių pamokų abonementą taikomos nuolaidos. Dėl abonemento teiraukitės el. paštu: info@gosup.lt. Į kainą nėra įskaičiuota įrangos nuoma. Įrangos nuoma kainuoja papildomai 10 Eur, ją užsirezervuoti rekomenduojame pasiskambinus telefonu arba el. paštu, likus bent dienai iki pamokos laiko.

Pamokos dalyviams už papildomą mokestį galima išsinuomoti neperšlampamus kostiumus (10 Eur) ir/ar neopreninius batus (5 Eur). Dėl aprangos rezervavimo būtina susisiekti su turo organizatoriais vėliausiai likus dienai iki pamokos el paštu: info@gosup.lt arba telefonu. 

BILIETAI. Įsigytas bilietas yra Jūsų registracija į pamoką. 

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų pamokos dalyviams, pamoka gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliama kitai datai abipusiu susitarimu. Tokiu atveju informuosime dalyvius asmeniškai telefonu, norodytu perkant bilietus.

DALYVIAI. Pamokose gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų. Vaikus (8-11 m.) kviečiame prisijungti į vaikų pamokas, o paauglius (12-15 m) į pamokas paaugliams. Norinčius irklentes išbandyti individualiose pamokose kviečiame registruotis info@gosup.lt

Pamokoje draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę nesuteikti paslaugos neblaiviems asmenims ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Pamokai įvykus, tačiau klientui neatvykus į ją ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki pamokos pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, bilietas laikomas panaudotu. Įsigytas bilietas galioja tik tai pamokai, kurios data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei pamoka atšaukiama. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą pamoką galite ne vėliau nei likus 24 val. iki pamokos pradžios. 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия