Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

Vaikai be dramos: Pepės Ilgakojinės, Pono Beano, Nindzės ir kiti žaismingi situacijų sureguliavimo metodai

Vaikai vakai - vanagai. Naujoji karta - protingi, aktyvūs, nerimastingi, reiklūs, išlepę - jie tokie kokie yra ir jie yra nuostabūs. O kaip mums - tėvams - su jais gyventi ramiau? Kviečiame į seminarą! 

Edukologė, dviejų mama, Mažųjų valdų steigėja, knygos "Vienas vaikas - 7 intelektai"  autorė  Renata Lazdin pasidalins žiniomis apie tai, kaip "apžaisti" situacijas, o jei neišvengiama kaip sureguliuoti konfliktus ir gyventi ramiau? Kokios žaismingos priemonės gali padėti susitarti su vaiku, kai jis dar nenori tartis?

"Daug metų gilinuosi į vaiko fenomeną. Ko jie siekia? Kas juos motyvuoja? Ko jiems išties reikia? Atsakymai į šiuos klausimus mane įkvėpia dalintis ir lengvinti tėvams gyvenimą", - sako lektorė.

  • Kalbėsime apie Nindzės, Pono Beano, Švediško stalo ir Dienos pietų, superherojaus ir kitus žaismingus įrankius-metodus, kurių pavadinimai tikrai padės juos prisiminti. Metodai sukurti pagal lektorės vaiko filosofinių poreikių modelį.
  • Vaikas iš prigimties yra DABARties žmogus. Jis sunkiai girdi teiginius: “Kai…., tai…”, “Jei…, tai…” Ir daro tai tikrai ne tam, kad mus paerzintų (nors taip išties neretai atrodo).
  • Vaiko smegenys dar vystosi ir primena tankias džiungles, kurios tik mokosi valdytis
  • Kodėl kartais galime ir privalome panaudoti seną gerą, mūsų tėvų ypač mėgtą “Nes aš taip pasakiau.” ?
  • Kodėl vaikai kartais vis tik puola ant žemės?
  • Be kokio elemento bet kokie metodai bus mažai efektyvūs?

P.S. kai kurios priemones galima taikyti ir su sutuoktiniu. :)

PP.S. seminaras vyks salėje su plačiu terasiniu išėjimu į uždarą darželio kiemą, tad neturėdami kur palikti vaiko - galite pasiimti su savimi. Tačiau neabejotinai geriau girdėsite ir pailsėsite atvykę be genialiųjų mažųjų palydos.

Lauksime atvykstant. 

Atsiliepimai:

  • Mama Monika: "Sužinojau daug naudingų dalykų ir dar gerai praleidau laiką".
  • Mama Birutė: "Patiko aiški struktūra ir pateikimas - įsiminiau ir daug ką ėmiau taikyti jau kitą dieną. Susitariu su vaiku daug dažniau."
     

Daugiau apie lektorę mazujuvaldos.wordpress.com

Местоположение Мероприятия