Регион: Литва
Язык: русский
Изменить

Vebinaro įrašas:„Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai.“

Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur nevažiuojant. 

Pageidaujant – būs išduotas dalyvio pažymėjimas. 

Perkant bilietą – yra galimybė išrašyti sąskaitą-faktūrą.

Vebinaro įrašas - gera dovana savo kolegoms, šeimos nariui, artimajam draugui, draugų šeimai! Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur nevažiuojant. Vebinarų prisijungimo nuorodas galioja 7 dienas.

Šv.Kalėdų ir Naujųjų metų proga noriu visiems palinkėti meilės, tikėjimo, ramybės širdyje, harmonijos galvoje ir padovanoti šventinę 50% nuolaidą visiems mano vebinarų prisijungimo bilietams. Nuolaidos kodas LAIMINGU2024 galios iki 2023 12 31 d (imtinai) Šiltai, Viktorija.

Bilieto 1 prisijungimui kaina 15 eurų 

PERKANT BILIETUS NEPAMIRŠKITE ĮVESTI 50% NUOLAIDOS KODĄ LAIMINGU2024

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15 min. individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos: 

2023 12 05 d  10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2024  01 10 d 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2024  01  30 d  10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2024  02  13 d 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2024 03 03 d 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

 

Vebinaro teorinės dalies temos apie vaikus nuo 2  iki 8 metų:

Kas yra agresija? Agresijos rūšys. Vaikų konfliktai. Agresijos požymiai. Vaiko agresijos priežastys. Kaip elgtis su agresyviu vaiku? Kaip koreguoti agresyvų vaiko elgesį? “Agresyvūs” žaidimai: kam, kada ir kaip? Nuo įtampos iki agresijos - vienas žingsnis. Žaidimų terapija pykčio prevencijai. Vaikų kandžiojimosi priežastys. Kaip formuoti vaikui saugumo įgūdžius. Emocijų ir savikontrolės abėcėlė. Darbas su jausmais. Konstruktyvių bendravimo įgūdžių formavimas, kritikos, pralaimėjimo priėmimas. 

Vebinaro praktinės dalies metu žaisime įtampą ir pyktį mažinančius žaidimus, mokysimės kontroliuoti savo ir vaikų neigiamas emocijas.

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ - emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, "KELIONES" – 7 intelektų lavinimo programos bendraautorė, virš 10 metų vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия