Регион: Литва
Язык: Русский
Изменить

ŽVEJŲ KOVOS 2022 | KOMANDINIS ŽŪKLĖS BLITZ TURNYRAS

KOMANDINIS ŽŪKLĖS BLITZ TURNYRAS "ŽVEJŲ KOVOS 2022" startuos jau rugpjūčio 20 dieną!

Turnyro tikslas -   populiarinti sportinę žūklė, plėsti žvejų bendruomenę, dalintis patirtimi bei megzti naujas pažintis. Maksimalus planuojamas komandų skaičius – 20. 

BILIETŲ REGISTRACIJA:

  • Paysera Tickets;
  • telefonu +370 5 2080434;
  • parašius email: mesvasaknos@gmail.com.

TELKINIO INFORMACIJA:

Karpiai: vid. svoris 2-5 kg.
Eršketai: vid. svoris 4-6 kg.
Kiekis: >7 tonos.

Varžybos vykdomos komandinėje įskaitoje. Komandą sudaro vienas arba du dalyviai (iki 2 įrankių). 

Varžybose dalyvauja tik KOMANDOS PASĄ (TEAM PASS) išsipirkę dalyviai. 1 Pasas = 1 sektorius  

Gaudomi karpiai & eršketai - atitinkamai, nugalėtojai renkami skirtingose kategorijose, pagal sugautos žuvies bendrą svorį.

 

VARŽYBŲ DIENOTVARKĖ:

07:30 – atvykimas, dalyvių akreditacijų išdavimas, burtų traukimas, įėjimas į sektorius;

09:00 – varžybų pradžia (startas);

12:00 - 13:00 – Pietūs (KOMANDOS PASĄ turintiems dalyviams - NEMOKAMAI), varžybos nestabdomos;

15:00 – varžybų pabaiga;

16:00 – uždarymas, rezultatų ir nugalėtojų paskelbimas, apdovanojimai.

DATA: 2022 m. rugpjūčio 20 d.

LAIKAS: 7:30-16:00 val.

VIETA: CATCH by Vasaknos (žvejybos kompleksas Vasaknų km.). 

KAINA: KOMANDOS PASAS (TEAM PASS) 100 EUR. 

 

NUOSTATAI

REGISTRACIJA IR STARTINIS MOKESTIS

Varžybas organizuoja Vasaknų bendruomenė (FB: @mesvasaknos, email: mesvasaknos@gmail.com).

Varžybos vykdomos komandinėje įskaitoje, atskirai, 2-ose kategorijose (eršketų bei karpių). Komandą sudaro 1-2 dalyviai (galima naudoti iki 2 įrankių vienu metu, bendrai, komandai).

Maksimalus užmetimo nuotolis ribojamas iki 40 m.

Dalyvauti varžybose turi teisę visi asmenys.

Registracija į varžybas vykdoma per Paysera Tickets(fdg) renginys viešinamas Facebook socialinių tinklų platformoje. Komandų kiekis ribojamas (didžiausias galimas komandų kiekis – 20).

Startinis mokestis už varžybas (Komandos pasas) – 100 Eur. Į pasą įskaičiuoti pietūs.

Dalyviai, sumokėję startinį varžybų mokestį, tuo pačiu patvirtina, kad sutinka su varžybų ir tvenkinių nuostatais bei taisyklėmis, o taip pat prisiima pilną atsakomybę dėl sveikatos sutrikimų, įvairių traumų ar mirties atveju. Taip pat sutinka, kad dalyvio vardas ir pavardė bei vaizdinė medžiaga daryta varžybų metu, gali būti viešai publikuojami socialiniuose tinkluose ir kitose masinės informavimo priemonėse.

JAUKAI MASALAI, GAUDYMO BŪDAS

Iki starto pradžios ir varžybų metu, dalyviai gali tikrinti ir tyrinėti dugną savo sektoriaus ribose naudodami skenavimo svarelį arba markerį. Šeryklėle skenuoti dugną ir (ar) jaukinti iki varžybų pradžios yra draudžiama. Užmetamu sonaru ar kt. elektroniniu prietaisu naudotis draudžiama. Šeriant,  draudžiama naudoti radio bangomis valdomus ar kt. elektroninius prietaisus.

Bridimas į vandenį yra draudžiamas, išskyrus išimtinius atvejus, bet tik pranešus teisėjams ir su rimta priežastimi, neišeinant iš savo sektoriaus ribų ir nepažeidžiant žūklės akvatorijos ribų.

Jaukinimas pradedamas iš karto po starto. Jaukinti galima visomis priemonėmis, kurios yra leistinos feederio, Method feederio ir karpinės žūklės varžybose (pvz: spombos, kobros ir kt.)

Jaukai ir masalai – leidžiami natūralios kilmės ( t.y kukurūzai, „peletės“, „wafteriai“, „boiliai“ ir pan.) ir dirbtinės (plastikiniais, silikoniniais) kilmės masalai. Leidžiama naudoti PVA. Draudžiama pašarams ir masalams naudoti gyvus jaukus.

Žvejoti galima tik su visų tipų šėryklomis ir karpinėmis, eršketinėmis sistemomis.

Vienu metu, vienam dalyviui galima gaudyti viena.Tais atvejais, kai komandą atstovauja vienas žmogus – jis gali gaudyti su dvejomis meškerėmis. Ant vienos meškerės turi būti ne daugiau kaip vienas kabliukas. Palikti sektorių dalyviams varžybų metu galima tik ištraukus meškeres iš vandens ir apie tai pranešus šalia gaudantiems varžovams ar teisėjams.

Kitų asmenų patekimas į sektorių, išskyrus teisėjus, galimas, jei komanda tam neprieštarauja.

Fotografuotis su žuvimi galima tik teisėjo akivaizdoje, laikantis visų saugumo priemonių žuvies atžvilgiu.

Žvejoti galima tik savo sektoriaus ribose. Užkibusi žuvis privalo būti ištraukta savo sektoriaus ribose. 
Varžybų dalyviai privalo turėti saugų matą (čiužinį skirtą žuvims guldyti ant žemės), naudojami kabliukai tik be užkarpėlės (angl. Barbless) bei monofilamentinis valas.

ŽUVYS, ŽUVŲ LAIKYMAS, SVĖRIMAI

Registruojamos tik gyvos, šiame vandens telkinyje pagautos žuvys. 

Įskaitinės žuvys: karpiai ir eršketai. Pakirtinėti žuvų už konkrečios kūno vietos (t.y pilvo, peleko ar kt.), traukti su graibštais šalia kranto plaukiojančias, tačiau nesužvejotas žuvis  – DRAUDŽIAMA. Įskaitomos tik tvarkingai, pagal taisykles sugautos žuvys.

Žuvys turi būti laikomos ne trumpesniuose kaip 3,0 m ilgio tinkleliuose arba atskiruose maišuose skirtuose laikyti žuviai (komanda privalo tureti bent 3 maišus). Kol pagauta žuvis bus užregistruota, ją privalu laikyti tinklelyje ar specialiame maiše, vandenyje.

Jei žuvis užkibo prieš pasibaigiant varžyboms ir apie traukiamą žuvį buvo pranešta teisėjams ar greta gaudantiems sportininkams ir žuvis buvo ištraukta pasibaigus varžyboms (po signalo apie varžybų pabaigą), žuvis yra įskaitoma į laimikį.

Pasibaigus varžyboms iškelti žuvį iš vandens leidžiama tik priėjus teisėjams. Žuvis ištraukta iš vandens turi būti guldoma ant „mato“. Kiekvienas dalyvis yra atsakingas, kad žuvis būtų gyvybinga ir būtų kaip įmanoma mažiau žalojama.

Varžybų metu žuvį guldyti ant žemės draudžiama. Žuvis gali būti guldoma tik ant specialaus čiužinio („mato“).

Žuvų svėrimai atliekami pagal poreikį, informavus teisėjus. Pagavus daugiau nei 3 žuvis – svėrimai atliekami be eilės.

NUOBAUDOS

Varžybų metu kelti triukšmą ar kitaip trukdyti kitiems dalyviams draudžiama.

Taisyklių punktų pažeidimui, pirmą kartą taikomas įspėjimas, pasikartojus – šalinimas iš varžybų. Startinis mokestis negražinamas.

REZULTATŲ SKAIČIAVIMO IR VIETŲ NUSTATYMO TVARKA

Dalyviai varžos sektoriuose. Kiekvieno dalyvio tikslas – sugauti kuo daugiau žuvų svorio (karpių ir eršketų kategorijose). 

Dalyvių užimtos vietos nustatomos pagal pagautos žuvies svorį. Dalyvis, kurio sugautos žuvies svoris yra didžiausias, užima pirmąją vietą. Atitinkamai, pagal sugautų žuvų svorį yra skiriamos vietos kitiems dalyviams.

 APDOVANOJIMAI

Komandos vertinamos atskirose kategorijose, pagal sugautos žuvies rūšį (t.y karpių bei eršketų). Komandos, užėmusios 1-3 vietas tiek karpių, tiek eršketų kategorijoje – apdovanojamos prizais

PAPILDOMOS NUOSTATOS

Varžybų organizatoriai pasilieka teisę spręsti ginčus ir esant būtinybei keisti varžybų nuostatas bendru sutarimu.

Teisėjai turi teisę užeiti į sektorius be leidimo ir bet kuriuo metu patikrinti sportininko inventorių, naudojamas sistemėles, kabliukus, masalus ir kt. 

Automobilius privalu statyti tik tam leistinoje vietoje. Naudotis jais varžybų metu – DRAUDŽIAMA.

Visa informacija varžybų ir taisyklių klausimais telefonu +370 5 2080434, @mesVasaknos, email: mesvasaknos@gmail.com

NEI ŽVYNO!!! 😊

Daugiau informacijos:
FB: ŽVEJŲ KOVOS 2022 | KOMANDINIS ŽŪKLĖS BLITZ TURNYRAS | Facebook

Email: mesvasaknos@gmail.com

Tel: +370 5 2080434

 

Местоположение Мероприятия