Регион: Соединенные Штаты
Язык: Русский
Изменить

LRT OPUS TERASA: Pilnatys

Trečiadienį, birželio 12 d. „LRT Opus terasos“ scenoje – „Pilnatys“.

Pilnačių kūryba įkvėpta lietuviško pajūrio, bėgančio laiko ir kasdienybės paradoksų. Grupės kūrybą galima talpinti į lo-fi, neo-psichodelikos, soft ir indie roko stilių rėmus. Anksčiau angliškai kūrusios „Pilnatys“ dabar dainuoja išskirtinai lietuviškai. „Pereiti prie lietuvių kalbos buvo vienas geriausių sprendimų. Nors anglų kalba kurti galėjau, bet dabar suprantu, kad tai mane šiek tiek blaškė. Nebuvau pilnai išsivadavęs nuo girdėtos muzikos įtakų. Perėjus prie lietuvių kalbos, teksto kūrimo procesą turėjau atrasti iš naujo. Pamąstymai privedė iki klausimų, apie ką išvis verta kalbėti. Tai padėjo išsigryninti temas, stilių, net darė įtaką melodijoms. Jaučiu, kad pradėjęs kurti lietuviškai atradau tikresnį savo balsą“ - pasakoja dainų kūrėjas Marius Meilūnas.

2019 metų pavasarį „Pilnatys“ į plačiuosius vandenis išleido savo debiutinį EP „Žuvys”. Anot Mariaus, visos dainos esančios EP parašytos artimiausiems draugams. „Kai negalėdavau kažko svarbaus išreikšti žodžiais, kurdavau dainą, o kadangi per dainas kalbu su draugais – tiek tekste, tiek muzikoje ieškojau paprastumo, lengvumo, humoro“.  Pilnatys - Marius Meilūnas (vokalas, tekstai, gitara), Karolis Čaras (bosinė gitara), Domas Morkūnas (sintezatoriai, gitara), Tomas Loiba (būgnai).

 

DAUGIAU APIE GRUPĘ:

LAIKAS:

  • 18:30 Atveriame duris
  • 20:00 Koncerto pradžia

BILIETAI:

  • Išankstiniai bilietai internetu – 3 € (iki renginio dienos 10 val.). Renginio dieną nuo 10 val: 5 €.
  • Prie durų: 3 €  (tiems, kas iki birželio 12 d. 10 val. renginyje pasižymės Going), 5 € - nepasižymėjus.
  • Vaikams iki 8 metų nemokamai.

 STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai: 16 eur
  • Trivietis stalas + 3 bilietai: 24 eur
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32 eur

 

APIE TERASĄ:

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Местоположение Мероприятия