Penkios nerimo ir streso valdymo strategijos

INGLOT Pro organizuoja seminarą

Penkios nerimo ir streso valdymo strategijos

  • Iš kur kyla nerimas ir kitos neigiamos emocijos?
  • Kaip jas galime valdyti?
  • Kokias technikas galime taikyti, kad geriau jaustumėmės ir labiau pasitikėtume savimi įtemptose gyvenimo situacijose ar prieš mums svarbius įvykius bei sprendimus?
  • Kada ir kuo nerimas bei stresas yra mums naudingi?
  • Kaip treniruoti pasitikėjimo savimi įgūdį?

Į šiuos ir kitus klausimus apie nerimo ir streso valdymą mums padės atsakyti psichologė, viešo kalbėjimo mokymų trenerė, knygos apie darbą su grupėmis “Dėmesio grupė” (2014) bendraautorė, OVC Consulting partnerė ir konsultantė, Viktorija Matusevičiūtė.
Daugiau: http://ovc.lt/konsultantai/viktorija-matuseviciute/

 

Viktorija dalinsis pavyzdžiais ir istorijomis iš savo patirties konsultuojant ir ugdant žmones, vedant seminarus. Čia pat praktiškai išbandysime pristatomas strategijas. Smagios ir įtraukiančios praktinės treniruotės ne tik padės geriau suprasti pagrindines pranešimo žinutes, bet ir treniruoti savo nerimo valdymo bei pasitikėjimo savimi įgūdžius.

 

Seminaras skirtas visiems, kurie dažnai jaučia įtampą, stresą, nerimą darbe, santykiuose, priimant svarbius sprendimus. Taip pat jeigu jaučiate stresą bei nerimą prieš jums svarbius įvykius ar susitikimus.

 

JAUNAVEDŽIŲ DĖMESIUI! Ypač tinkamas seminaras jaunavedžiams prieš vestuves, kad stresas ir nerimas nesugadintų jūsų nuostabios šventės.

 

Investicija: 28 eur.

Registracija: pirkite bilietą čia ir dabar 

arba INGLOT PRO Studijoje Šiauliuose Vilniaus g. 217.

 

Seminaro eiga:

17:40  registracija

18:00 - 20:00 paskaita.

Vietų skaičius LABAI ribotas!

 

 

Vieta: INGLOT PRO Studija

Vilniaus g. 217, Šiaulia.

2019 m. Vasario mėn. 12 d.

Местоположение Мероприятия