Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Algirdo Karaliaus seminaras EMOCINIS INTELEKTAS PARDAVIMUOSE

EMOCINIS INTELEKTAS PARDAVIMUOSE

7 Būdai, Kaip Suprasti Save, Klientus, Daryti Teigiamą Įtaką Jų sprendimams ir Užtikrinti Sau ir Savo Įmonei Ilgalaikį klestėjimą

 

Kas Dar Nori Įvaldyti KERTINIUS EMOCINIO INTELEKTO Įgūdžius, Lengviau Pasiekti Susitarimą Su Klientais ir Daryti TEIGIAMĄ Įtaką Jų Sprendimams?

Ar Jums teko susidurti su situacija, kai su klientais iškilo nesutarimų ar tiesiog atrodė, kad tarpusavyje kalbatės "skirtinga" kalba?

O galbūt pastebėjote, jog tam tikros emocijos, pasirodžiusios ne laiku ir ne vietoje, gali neigiamai paveikti santykius su klientais ir jų sprendimus?

Jeigu Jums, kaip ir man, ir dar tūkstančiams verslininkų, teko susidurti su šiais klausimais, tai mes susitikome pačiu laiku.

 • Ar žinote, kad 100% visų sprendimų klientai priima remdamiesi savo emocijomis?
 • Ar žinote, kad net 80% pardavėjo sėkmės priklauso nuo išvystyto emocinio intelekto, ir tik 20% - nuo žinių, patirties ir analitinių sugebėjimų?

Ir tai ne iš piršto laužti skaičiai, o Neuro-marketingo specialistų, tiriančių pirkėjų elgesį, atliktų tyrimų sensacingi rezultatai!

Brangindamas jūsų laiką, noriu pranešti, kad naudodamas šiuolaikinius neurolingvistikos mokslo atradimus, parengiau visiškai NAUJĄ Emocinio Intelekto mokymo programą, pritaikytą tiems, kurių verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo santykių kokybės su klientais.

Savo atradimus ir išbandytas technologijas atskleisiu seminare Emocinis Intelektas Pardavimuose: 7 Būdai, Kaip Suprasti Save, Klientus, Daryti Teigiamą Įtaką Jų sprendimams Ir Užtikrinti Sau ir Savo Įmonei Ilgalaikį Klestėjimą.

AR JŪS TIKRAI PAŽĮSTATE SAVO KLIENTUS?

Išskyrus tą atvejį, jeigu jūs parduodate vandenį sausros metu ir žmonių nereikia įtikinėti, kas produktas jiems reikalingas, Jūs turite mokėti suprasti ir įtikinti įvairiausių tipų žmones:

 • Ar tai būtų įkyri biuro karalienė, dažnai kelianti dramas ir isterijas, ar tai būtų užsispyręs, kietakaktis ir visažinis klientas, nemėgstantis klausytis kitų nuomonės.
 • Ar tai būtų paprastas, sunkiai dirbantis žmogus, kuris norėtų susipažinti su Jūsų pasiūlymu, bet tiesiog neranda tam laiko, ar tai būtų melancholikas, meniškos sielos klientas, kuris dažnai būna išsiblaškęs ir jam reikia trupučio postūmio.

Pritaikius pažangiausias Emocinio Intelekto idėjas, kurias sužinosite šitame seminare, Jūs galėsite lengvai pašalinti nesutarimus ir stresą, įveikti prieštaravimus, užmgegzti su klientais glaudų ryšį ir lengviau daryti įtaką jų sprendimams.

Mokslininkai ir verslo ekspertai tvirtina, kad...

Žmonės su aukštu Emociniu Intelekto (E. I.) yra pagrindiniai įmonių sėkmės kalviai. Anglų kalboje yra speciali juos apibūdinanti sąvoka - Top Performers.

Šie žmonės daug lengviau prisitaiko ir atremia kylančius sunkumus, ir yra labiausiai vertinami vadovų, bendradarbių, draugų ir aplinkinių.

PERSPĖJAME apie galimą pavojų...

Šiame seminare Jūsų ligšioliniai įsitikinimai apie dalykinį ir neformalų bendravimą, psichologinio poveikio technikas ir charizmos ugdymą, bus sudrebinti paskutinių Neurolingvistikos atradimų.

Pagaliau Jūs gausite konkrečius ir išmatuojamus instrumentus ir technologijas, kurios leis Jums sėkmingai daryti įtaką sau ir aplinkiniams.

ŠIAME SEMINARE JŪS:

 • Sužinoste 6 Emocinio Intelekto elementus ir jų reikšmę Jūsų veikloje.
 • Atliksite Emocinio Intelekto testą (EQ test) ir išmatuosite savo Emocinio Intelekto lygį. Jūs taip pat gausite asmeninio tobulėjimo programą, kuri leis sustiprinti silpnesnes Emocinio Intelekto gradis (naudjant "silpnosios grandies" principą).
 • Sužinosite, kaip naudojant Emocijų skalę, su 100% tikslumu prognozuoti Jūsų klientų elgesį.
 • Išmoksite naudoti ABCDE modelį - pagrindinį instrumentą, padedantį suprasti ir valdyti savo emocijas.
 • Suprasite, kuo vadovaujasi klientai, priimdami sprendimus nepirkti/pirkti: migdolinio "kūno" išdaigos.
 • Išmoksite surasti "bendrą kalbą" su įvairių tipų klientais, kurių bendravimo ir darbo stilius skiriasi nuo Jūsų.
 • Gausite 7 metodus, kurie leidžia akimirksniu pakeisti išankstinį pirkėjo nusistatymą.
 • Išmoksite, kaip iš karto įeiti į O. R. B. - Optimalią Resursinę Būseną.
 • Gausite 3 savimotyvacijos neuro-strategijas ir instrukcijas, kaip jas panaudoti, kad uždegtumėte save darbui.

 

 

Местоположение Мероприятия