Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

BASSIANI SHOWCASE: Efdemin, NDRX, Ninasupsa, Jogaila, Yoolia

03.25 — gallery 1986 surems nugaras su legendiniu nakties lyderiu iš Sakartvelo — Bassiani Club. prieš 10 metų startavęs kaip warehouse party, 2014 m. persikelė į nuolatines patalpas Tbilisio ^Dinamo^ stadione, apleistą baseiną paversdami pagrindine šokių sale. Bassiani – reiškiantis “the one with the bass” – yra tvirtai užsitikrinęs ne tik geriausio Techno klubo, bet ir progressive & diverse būstinės vardą Sakartvele. Ši elektroninės muzikos jėgainė veikia kartu su savo įrašų kompanija ^Bassiani Records^ - platforma įvairiems atlikėjams tiek iš Sakartvelo tiek ir tarptautiniams vardams. 

Į gallery 1986 erdves teleportavusiame “the one with the bass” bus pristatyti Bassiani rezidentai NDRX ir Ninasupsa, elegantiškos tamsos riteris ir Beghaino nuolatinis Efdemin bei stiprus vietinis palaikymas su Jogaila ir Yoolia.

bilietai:::;;;

 

^ N19

^ bilietai ir prie durų

^ klubas pasilieka teisę nepakviesti užeiti be papildomo paaiškinimo

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия