Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

DĖKOJU TAU, GYVENIME

GRUPĖ „IL SENSO“
Indrė Anankaitė (sopranas)
Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas)
Laimonas Bendaravičius (tenoras)
Kasparas Damulis (tenoras)

Dalyvauja
RIMVYDAS MITKUS (fortepijonas)

IL SENSO – populiariosios klasikos grupė, įkurta Lietuvos jaunosios kartos operos solistų. Atlikėjai susibūrė į grupę, vedami bendrų tikslų: eiti pirmyn, nesustoti tikėti ir puoselėti bei skleisti muzikos grožį.

Jaunieji solistai koncertuoja jau eilę metų, turi sceninės patirties ne tik didžiosiose scenose, bet ir televizijos projektuose. Visi keturi atlikėjai yra ilgamečiai scenos partneriai bei draugai gyvenime.

„Norėjome kad grupės pavadinimas būtų kilnus bei prasmingas, kaip ir mūsų nešama idėja. „Il Senso“ verčiant iš italų kalbos reiškia „prasmė“ ”, – pasakojo Ieva Barbora Juozapaitytė. – “Ilgai brandintą idėją dainuoti kartu pavyko įgyvendinti sudėtingu karantino laikotarpiu. Visas kultūrinis gyvenimas tarsi buvo sustingęs, o mums norėjosi eiti į priekį, nenuleisti rankų, kurti, dainuoti ir realizuoti save muzikoje bei skleisti jos grožį visiems“.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия