Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

ga11erija: M. P. E. Martynenko stand-up „Pro (rakto) skylutę“ / 19 val.

Gruodžio 8 d., penktadienį, 19 ir 21 val. Marius Povilas Elijas Martynenko kviečia į intymų stand-up komedijos vakarą erotinio meno ga11erijoje. 

Kodėl mums dažnai sukelia juoką tai, kas intymu? „Juokas - vienintelė adekvati reakcija į kažką tokio neadekvataus kaip pasaulis ir gyvenimas.“ - sako vakaro autorius. Kai kuriuos iš mūsų intymumas gąsdina - juokas yra geras būdas prisijaukinti savo baimes, vestis jas už pavadėlio, kad jos sektų paskui mus, o ne atvirkščiai. Daugumą iš mūsų intymumas traukia – juokas yra geras būdas prisijaukinti nejaukias temas, leisti mintims išlaisvėti, fantazijoms rutuliotis ir atvesti mus į naujus atradimus.

Šio vakaro metu išgirsite itin atvirą stand-up komedijos programą. Jūsų laukia tikros ir jaudinančios istorijos, nuraudę skruostai bei daug juoko. Tai galimybė juokiantis patyrinėti santykius, meilę, aistrą, kūną ir žmonijos seksualinius ypatumus.

*

Erotinis stand-up vakaras yra lydintis ga11erijoje veikiančios Rimaldo Vikšraičio fotografijų parodos „istorijų12” renginys, kurios pasakoja apie visuomenės suformuotus „teisingus”, daugumai priimtinus ir visuomenėje nusistovėjusius santykių modelius, kvestionuoja įprastą moters – vyro romantinio santykio supratimą ir raidą –> santuoką, ir dažnai jam primetamas prievoles –> vaikų turėjimą , kalba apie pilnatvės jausmą romantinio santykio nesukūrus...

*

Marius Povilas Elijas Martynenko – rašytojas, aktorius, slemo poezijos ir atlikėjas save atradinėjantis komiko amplua ir darantis tai itin sėkmingai.

*

Pirmieji 10 bilietų pigiau. 

Vietų skaičius: 20.

Kiekvieną pavaišinsime gėrimo taure. 

N-18.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия