Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

GERIAUSIOS "HIPERBOLĖS" DAINOS - "HUGE SOUL"

Marijampolėje ir vėl skambės populiariausios Hiperbolės dainos: Pamiršk manę, Vasara, Aš ieškosiu tavęs, Laužai, Tu grok, Aš dar dainuosiu, ir daugelis kitų, kurias gyvai atliks grupė „Huge soul“. Grupė „Huge soul” yra vienintelė Lietuvoje grupė, kuri kartu jau aštuonerius metus koncertuoja su Hiperbolės legendomis Viktoru Prapru, Igoriu Berinu, bei grupės garso režisieriumi ir prodiuseriu Rimu Kišonu, kuris įrašė ne vieną Hiperbolės hitą ir suorganizavo daugybę grupės koncertų.

Visi grupės „Huge soul“ nariai yra profesionalūs muzikantai su milžiniška, jaunatviška energija, begaliniu noru groti ir kurti, o puikus vokalistas Emilis Paškevičius sutiekia kūriniams daugiau jaunatviškos energijos ir veržlumo. Jie tikrai žino, kaip tada skambėjo Hiperbolė ir kaip jos dvasią išsaugoti šiandien.

Durys: 20:00

Staliukų rezervacija: Tel. 868424388 arba PM į klubo Tonas Facebook.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия