Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Joninės 2023 | Poliarizuoti stiklai | Palūšės valtinė - baras

Švęskime Jonines Palūšėje kartu su legendine grupe „Poliarizuoti Stiklai“ , kurie tą dieną kaitins Palūšės valtinės sceną!

„Poliarizuoti Stiklai“ – lietuviško roko legenda, skaičiuojanti jau virš 30 savo gyvavimo Lietuvos muzikiniame pasaulyje metų.  „Poliarizuoti stiklai“ jau liepos 2 dienos vakarą atliks daugelį dainų iš naujosios programos, nepaniršdami senųjų „šlagerių“. Po tam tikro „štiliaus“ 2009 metais grupė viesulu įsiveržė į Lietuvos muzikinį gyvenimą ir po pirmųjų koncertų susigrąžino į koncertines sales senus gerbėjus ir užsiaugino didžiulį būrį jaunųjų grupės gerbėjų, kurie savo nesulaikomu entuziazmu ir tiesioginiu dalyvavimu paverčia kiekvieną koncertą nepakartojamu įvykiu. Neabejojame, kad taip įvyks ir šįkart. Grupės koncertuose visuomet skamba populiariausios dainos „Medžiai be lapų“, „Poliarizuoti stiklai“, „Stasė“, „Aloyzas“, „Festivalis“ bei naujieji šlageriai „Sugrįžk į kaimą“ ir „Traukinys“.

---

Durys: 18:00

Koncerto pradžia: 20:00

Vieta: Palūšės valtinė baras

---

Bilietas galioja vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami. Vaikams iki 6 m. koncertas nemokamas

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Staliukai ne rezervuojami. Į bilieto kainą sėdima vieta neįskaičiuota.

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия