Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Kalėdinė ekskursija visai šeimai | Ekskursija Vilniuje

Koks magiškas Vilniaus Senamiestis žiemos švenčių metu! Jo kiemuose ima ganytis meškos ir elniai, namų languose pražysta stebuklingos gėlės, o žvaigždės sužimba žemai žemai. Čia karaliauja šventinė nuotaika, o istorijas pasakoja žiemos ir šalčio neišsigandę miesto angelai, nykštukai, vienuoliai ir stebukladariai. Sužinosite, kas ir kada ėmė puošti kalėdines eglutes ir ką gi tokio ant jų kabindavo, kad nupuošti net nebereikėdavo, mat žaisliukai pradingdavo patys. Atskleisime, kurioje Vilniaus bažnyčioje vasaras leidžia tikrų tikriausias Kalėdų senelis, kokių ypatingų dovanų Kūdikėliui atnešė Rytų išminčiai. Sužinosite, kokie gyvulėliai būtinai turi būti prakartėlėje. Išgirsite, kada atbėga elnias devyniaragis ir kas gi tie paslaptingi Saulės vaduotojai. Papasakosime, ir kokią šventę šiuo metų laiku švenčia žydų vaikai bei kokius žaidimus jie žaidžia.

👨‍👩‍👧‍👦 Ekskursija ir jos interaktyvi forma kurta galvojant apie 6-13 metų vaikus, tačiau turinys tinkamas ir suaugusiems. 

🎄 Trukmė: 1 val. 15 min.
👉 Ekskursijos pradžia: prie Katedros varpinės laiptų
⭕ Ekskursijos pabaiga: netoli Rotušės

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu ❄️ oru, lauksime Jūsų šiltai ir patogiai ☃️ apsirengusių ir šventiškai nusiteikusių! 

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия