Регион: Международный
Язык: Русский
Изменить

Paskutinės vietos tik per mantas@metclub.lt Kelionė į Metallica koncertą Tartu, Estijoje kartu su Lietuvos Metallica klubu. Paskutinis autobusas!

Paskutinis autobusas į Metallica koncertą Tartu ir atgal!

GRUPĖ „METALLICA“ VASARĄ SURENGS IŠSKIRTINĮ KONCERTĄ ESTIJOJE

*Vykstame iš:

Vilniaus - Forum Palace aikštelė 08:00h
Kauno - PC Mega 09:30h
Sustosime Panevėžyje


Kelionę į Estijos miestą Tartu organizuoja vienintelis ir oficialus Lietuvos Metallica fanų klubas. Kodėl verta į šios legendinės muzikos grupės koncertą vykti būtent su pastaruoju klubu? Į Estiją bus vykstama su naujutėliais ir itin patogiais autobusais, kuriuose yra TV, įrengta tualetas ir virtuvėlė. Negana to kelionės metu laukia žaidimas, kuriame bus galima laimėti tikrą Metallica prizą. Į kelionę vyks tikri ir užkietėję Metallica fanai, kurie yra matę dešimtis šios grupės koncertų, tad bus galima su bendraminčiais itin įdomiai pasišnekėti ir kelionės metu prasmingai praleisti laiką. Į koncertą išvyksime anksčiau, kad niekur per daug neskubėdami turėtume laiko susipažinti su miestu, nerūpestingai pasivaikščioti ir pasiruošti koncertui, o po koncerto grįžtant namo bus galima komfortabiliai pailsėti.  Be to, visi vykstantys į nepamirštamą koncertą bus apdrausti kelionės draudimu.

Šiemet legendinė muzikos grupė „Metallica“ tęsia „WorldWired Tour“ gastroles Europoje. Grupė patvirtino, kad šių metų liepos 18 d. išskirtinį koncertą po atviru dangumi surengs Radi oro bazėje Tartu mieste Estijoje. Svarbiausiu metų muzikos įvykiu pretenduojantis tapti pasirodymas bus vienintelis „Metallica“ koncertas Baltijos šalyse.

„Metallica“ muzikantai, paskelbę apie didžiausiose Europos koncertų aikštelėse po atviru dangumi vyksiančius koncertus, neslepia euforijos: „Sunku patikėti, kad visa tai vyksta praėjus beveik keturiems dešimtmečiams nuo tada, kai mes sukūrėme grupę. Nesuvokiama, kad žmonės vis dar taip stipriai mėgsta šią grupę. Mėgaujamės tuo labiau, nei kada nors iki šiol. Surengti grandiozinį stadioninį turą paskatino sėkmingi koncertai didžiosiose arenose ir puiki publikos reakcija į naująjį mūsų albumą“.

Garsi amerikiečių roko grupė dar  pernai pranešė, kad  2019 – ųjų gegužės 1-ąją – rugpjūčio 25-ąją dienomis aplankys 20 šalių, kuriose surengs 25 koncertus. Naujoji gastrolių „WorldWired Tour“ banga prasidės pasirodymu Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Vėliau „Metallica“ koncertuos Ispanijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Belgijoje, D. Britanijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Rusijoje, Rumunijoje, Austrijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir Estijoje.

Didžiausiuose stadionuose, parkuose ir net vienoje pilyje vyksiančius grandiozinius „Metallica“ šou po atviru dangumi pradės išskirtinėmis ypatingų svečių teisėmis grosiančios grupės „Ghost“ ir „Bokassa“. Visus garsiausius hitus ir naujausius kūrinius „Metallica“ gerbėjai išgirs jau liepos 18 d. Radi oro bazėje Tartu mieste Estijoje vyksiančiame koncerte. Tai bus vienintelis pasaulinių gastrolių „The WorldWired Tour“ koncertas Baltijos šalyse.

Nuo savo įkūrimo „Metallica“ yra išleidusi dešimt studijinių albumų: „Kill 'Em All“ (1983 m.), „Ride the Lightning“ (1984 m.), „Master of Puppets“ (1986 m.), „...And Justice for All“ (1988 m.), „Metallica“ (žinomas kaip „The Black Album“, 1991 m.), „Load“ (1996 m.), „ReLoad“ (1997 m.), „St. Anger“ (2003 m.), „Death Magnetic“ (2008 m.) ir „Hardwired... to Self-Destruct“ (2016 m.). Taip pat, grupė išleido 4 koncertinius albumus ir 37 singlus.

Kritikai „Metallica“ kūrybą įvertino skirdami net 9 prestižinius „Grammy“ apdovanojimus. Grupė yra pelnytai vadinama viena sėkmingiausių muzikos istorijoje. Per savo karjerą „Metallica“ iš viso pardavė per 125 mln. įrašų, o Jungtinėse Amerikos Valstijose ši muzikos grupė yra trečia pagal parduodamų įrašų tiražus. Įtakingas muzikos žurnalas „Rolling Stones“ 2017 m. „Metallica“ paskelbė viena geriausių visų laikų grupių: sudarytame „100 Greatest Artists of All Time“ sąraše grupė atsidūrė 61-oje vietoje.

Išparduoti koncertiniai turai yra geriausias grupės ilgalaikės sėkmės įrodymas. Bilietai į daugumą „Metallica“ koncertų išperkami per rekordiškai trumpą laiką. Šių muzikantų apsilankymai Baltijos šalyse taip pat gerino rekordus. Pastarąjį kartą „Metallica“ koncertą po atviru dangumi Estijoje surengė 2006 m. Tada Talino Dainų slėnyje susirinko daugiau nei 78 tūkst. žiūrovų, kurie visus bilietus išpirko per tris dienas.

*Tai yra savarankiška kelionė, klubas organizuoja transportą ir sąvalaikį pervežimą iš sutartos vietos iki koncerto ir atgal. Gido ar kitos paslaugos gali būti tik rekomendacinio pobūdžio. Neatvykus laiku į autobusą pinigai nebus gražinami.