Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Kūrybiniai tyrinėjimai su dailės terapeute Vaida Adomaitiene

„Kauko studio” kartu su dailės terapeute Vaida Adomaitiene kviečia į dailės terapijos sesiją, kurios metu galėsite stabtelti, išgirsti save, įžodinti savo jausmus, mintis. Leisitės į kūrybinį eksperimentą, kuris su terapeutės pagalba leis giliau patyrinėti savo jausmus ir vaizdinius. 

Kuo šis susitikimas bus kitoks? Vaida supažindins Jus su jos sukurtu kūrybiškumą ir savirefleksiją lavinančiu žaidimu „Sumanumai. Sumanai“, pristatys metodą, kuris leis namuose drąsiau kurti ir reflektuoti. Išėję iš susitikimo išsinešite įgūdį spontaniškai kūrybai ir žinojimą kaip pačiam pabūti su kūriniu, kaip užmegzti dialogą su tuo, kas spontaniškai buvo sukurta.

Kam labiausiai skirtas šis susitikimas? Žmonėms, kurie sako: „Labai noriu piešti, bet nežinau kaip pradėti” arba „Man sunku kartais suprasti save/savo jausmus”, arba „Eina sau, kaip norėčiau kažkur atsijungt", arba.... Na, supratot mintį 😊
Svarbiausia taisyklė – NEREIKIA MOKĖTI PIEŠTI. Visomis priemonėmis bus pasirūpinta. 

Vaida Adomaitienė – dailės terapeutė, dailės terapijos supervizorė, Vilniaus universiteto medicinos fakulteto lektorė, European Federation of Art Therapy tikroji narė, Lietuvos dailės terapijos asociacijos tikroji narė, pirmininkės pavaduotoja, įvairų mokslinių konferencijų pranešėja, publikacijų rengėja.

Atvira dailės terapijos sesija vyks gruodžio 14 d. 18:00-20:00 val.

Vieta: Lietuvos dailininnkų sajungos projektų erdvė (Vokiečių g. 4, Vilnius).

Vietų skaičius ribotas.

5-1.jpeg?5f733fe44f3956e9912b1f9d72732820
Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия