Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

LRT OPUS TERASA: BASI

Birželio 20 d. LRT Opus terasoje – rokenrolas su BASI.

BASI – tai penkios skirtingos asmenybės susikalbančios per muziką. Muzika, kuri yra plati, drąsi ir atvira. Aktyvūs būgnai, valdomi Tomo Chveduk, susijungiantys su Roko Arciševskij įsimenamom boso partijom. Grožį ir masę savo midi klaviatūros bei efektų gausa kuriantis Edvardas Mikulis. Talentingasis Agnius Žemaitaitis su savo gitaros įsimenamom partijom. Ir komandą į priekį vedantis ekspresyvus ir charizmatiškas Karolis Kasperavičius. Tai yra Basi.

Klasikinio roko ir rokenrolo mišinys, savo muziką skleidžiantys giliais, lietuviškais tekstais.  BASI privers jus šokti. Gal net basomis.

LAIKAS:

19:00 Atveriame duris
20:00 Koncerto pradžia


BILIETAI:

Išankstiniai bilietai – 1,5 €

LDK:

1€ su LDK (Lofto draugo kortele). Ją įsigyti galima čia: goo.gl/F5zkxo


STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai : 10€
  • Turintiems LDK (15%): 8,5€
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 20€
  • Turintiems LDK (15%): 17 €

 

Įėjimas vaikams iki 8 metų nemokamas.

 

APIE TERASĄ:

Kiekvieną savaitę terasa veiks nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais vyks žymiausių Lietuvos grupių gyvo garso koncertai. Antradieniais – terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse dėl geriausiojo titulo kovos daugiausia žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais ir ketvirtadieniais terasoje vyks jau ne tik Lietuvos, bet ir užsienio grupių koncertai, taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams!

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Renginį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt ir www.facebook.com/lrtopusterasa

 

Organizatoriaus informacija:
Bilietai į renginį nekeičiami ir negrąžinami.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika). Dėl medijos akredituotis: ausra@menufabrikas.lt
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Местоположение Мероприятия