Masters Of Calm

Masters of Calm – sveikas, aktyvus ir sąmoningas vasaros festivalis. Tai įkvepiančios ATOSTOGOS po atviru dangumi, kurios kasmet suburia gamtos mylėtojus, žmones, besidominčius savo kūno ir minčių galimybėmis.

2019 m. festivalis vyks rugpjūčio 2 – 11 dienomis, pušyne “Auksinė giria”. Į festivalį gali atvykti savaitgaliui, 5ioms arba dešimčiai dienų. Tu esi savo poilsio meistras, tad išsirink laiką, kuriam nori grįžti į gamtą. Degs laužai, susirinks būrys bendraminčių, lukštensis gilios ir svarbios gyvenimo temos.

JUDESYS, ŽINIOS, ŽAIDIMAI, VEGETARINIS MAISTAS, GAMTA, MUZIKA, ŽMONĖS, SANTYKIS. Tavęs laukia kokybiškas laikas SAU ir daug naujų atradimų.

Mūsų tikslas sukurti kūrybišką erdvę žaismingai savęs pažinimo kelionei. Ar nori kokybiškai pailsėti ir pasikrauti energijos iki kitos vasaros? Patyrimai subalansuoti šeimoms, poroms, draugams ir tiems, kurie mėgsta nuotykius patirti vieni.

 

VISA TAI YRA ĮSKAIČIUOTA Į TAVO BILIETĄ:

* RYTINIŲ MANKŠTŲ IR MEDITACIJŲ ĮVAIROVĖ

*  PASKAITOS IR PATYRIMINIAI SEMINARAI (net 20 skirtingų per dieną)

* 70 GERIAUSIŲ LIETUVOS IR UŽSIENIO MOKYTOJŲ (santykių, saviugdos ir sveiko bei aktyvaus gyvenimo būdo temomis)

* VEGETARIŠKAS IR VEGANIŠKAS MAITINIMAS (3 kartus per dieną) 

* KULTŪRINĖ PROGRAMA (vakariniai koncertai, pasirodymai, laužo programa su muzika ir poezija, bėgimas per žarijas ir naktiniai žygiai)

* MENINĖS INTALIACIJOS

* VIETA PALAPINEI IR AUTOMOBILIUI

* PROGRAMA VAIKAMS IR JAUNIMUI

* NUOSTABUS POILSIS PUŠYNE

 

Į kainą neįskaičiuotos: asmeninės konsultacijos, procedūros, arbatinės saldumynai ir gėrimai, nakvynė mediniuose nameliuose.

Dėl nakvynės nameliuose kviečiame kreiptis telefonu +370 679 59 694 arba el. paštu: dovile@mastersofcalm.lt

Bilietų kainos vaikams nuo 3 iki 15 m. (imtinai) – 50 proc. pigiau. Vaikams iki 2 m. (imtinai) dalyvavimas festivalyje – nemokamas.

 

Daugiau informacijos Masters Of Calm tinklalapyje.

Местоположение Мероприятия