PORŲ VEIDOSKAITA. Vilnius

PORŲ VEIDOSKAITA. Kodėl nesusikalbame ir kaip pakeisti situaciją?

Sveiki, esu Žydrūnas Sadauskas – Veidoskaitos treneris. Jau daugiau nei šeši metai analizuoju žmonių veidus ir už jų slypinčius charakterius. Įdomiausia analizuoti porų veidus ir jų charakterių tarpusavio dinamiką. Veidoskaita negali paaiškinti kodėl vieni žmonės, kurie neturėtų, yra kartu, o kiti, kurie tikrai tiktų, nėra. Bet... Veidoskaita tikrai gali paaiškinti kur viena pora „groja“ kartu, o kur pas juos disbalansas.

Jei kada teko matyti skirtingų lyčių magnetinio rezonanso nuotraukas kalbėjimo metu turėjote pastebėti, kad vyrui kalbant dirba tik vienas smegenų pusrutulis, o kalbant moteriai – abu. Sociologai mano, kad šie skirtumai išsivystė iš skirtingų socialinių vaidmenų, kuriuos vyras ir moteris vaidino pastaruosius 5 milijonus metų. Vyrai per visą šį laikotarpį medžiojo ir kovojo. Jie ugdė tokias savybes, kaip fizinė jėga, logiškumas, rezultato siekimas. Moterys per visą šį laikotarpį: prižiūrėjo namus (uolą, kurioje gyveno), gimdė ir augino vaikus, rūpinosi maitinimu. Jos išsiugdė tokias savybes, kaip: gebėjimas jausti, socialumas, buvimas kartu, davimas, aukojimasis.

Akivaizdu, kad vyras ir moteris yra iš esmės skirtingi. Problema yra tame, kad tiek vyrai, tiek moterys žino, kad jie skirtingi, bet bendraudami to nesuvokia. Bendraudami jie vienas kito tiesiog nesupranta, konfliktuoja, žeidžia vieni kitus dažniausiai patys to nenorėdami. Nemokėjimas bendrauti su priešinga lytimi: įžeidimai ir vienas kito nesupratimas veda prie vis prastėjančių santykių poroje ir pagrindinės problemos – skyrybų.
 

Местоположение Мероприятия