Realybės Valdymo Pagrindai | Transformacijų Savaitgalis

Ar Tave kada buvo apėmęs jausmas, kad gyvenime viskas klostosi lyg ir neblogai, bet kažkodėl niekas ypatingai nedžiugina? Ar kada bandei įsivaizduoti, kaip atrodys Tavo gyvenimas po metų, trijų, dešimties? Kai sulauksi senatvės? Ir galbūt ši vizija taip pat nepasirodė įkvepianti?

Kada paskutinį kartą klausei savęs, kur norėtum būti? Kokia yra ta kryptis, kuria trokštum judėti, kurią jausdamas kasryt su džiaugsmu, o ne kančia šoktum iš lovos ir leistumeisi į naują dieną?

Šiuos klausimus vienaip ar kitaip daugelis užduodame sau įvairiais gyvenimo tarpsniais. O mes kviečiame ne tik juos užduoti, bet ir drauge surasti atsakymus bei veiksmingus ir patikrintus būdus kreipti savo gyvenimą norima trajektorija. Tapti tokiu žmogumi, kokiu ir gali, ir nori būti.

Gruodžio 6-9 dienomis prisijunk prie mūsų „Realybės Valdymo Pagrindų“ transformacijų savaitgalio renginyje, kurio metu, turėsi galimybę stabtelėti, įsivertinti, kur iki šiol ėjai, ar tikrai ten nori nukeliauti, ir su naujų įgūdžių pagalba nusibrėžti tokią gyvenimo kryptį, kurios trokšta tavo širdis.

 

Realybės Valdymo Pagrindai (RVP) - praktinių seminarų ciklas, kurio metu:

• naujai pažvelgsi į savo kasdienybę, įpročius ir mums trukdančius veiksmus, kuriuos dažnai atliekame nė nesusimąstydami;,

• pasinersi giliau nei Tavo išankstinės nuostatos, paviršinės mintys ir išgirsi savo tikrąjį „Aš“;

• suvoksi ir atskleisi savo tikrąsias vertybes bei pradėsi jomis gyventi;

• pasirinksi savo gyvenimo kryptį ir išsikelsi misiją ateinančiam mėnesiui

• išmoksi kasdien taikyti paprastus ir naudingus būdus, padėsiančius judėti trokštama kryptimi ir kilstelėti gyvenimo kokybę į iki šiol nepažintą lygmenį.

Seminarus ves ir į autentiškumą bei vidinę darną lydės lektorius, asmeninis treneris, kūno sąmoningumo mokytojas, sveikos gyvensenos praktikas Linas Matulis. Pagal išsilavinimą – architektas, o pagal pašaukimą – žmogaus potencialo tyrinėtojas, Linas daugiau nei penkiolika metų kūrė ir plėtė savo priemonių arsenalą gyvenimo pilnatvei kurti.

Šimtus žmonių palydėjęs į patyriminę plūduriavimo kelionę savo įkurtoje plūduriavimo studijoje „Dragon Spa“, dešimtis žmonių vedęs į stulbinamą akistatą su savimi “ASTG-Atgauk Savo Tikrąją Galią” “Autentiškų Patyrimų Savaitgalis”, „Realybės valdymo pagrindų“ seminaruose, Linas kviečia patirti, jog tikrovė gali būti nebūtinai tokia, kaip mes sau kasdien esame įpratę kartoti, ir tapti tikraisiais savo gyvenimo šeimininkais: „Kariais Kūrėjais“, teikiančiais pilnatvę sau patiems, artimiesiems ir aplinkiniams.

RVP praktinių seminarų, kuriuos ves Linas Matulis TEMOS:

1. SKAUSMAS BEI MALONUMAS: dvi bazinės super jėgos ir kaip jas ABI naudoti savo gerbuviui.

2. BŪSENŲ ANATOMIJA: ką daryti, kad Tu valdytum savo būsenas, o ne būsenos valdytų Tave? Fiziologija, biochemija, dėmesys.

3. NEUROASOCIACIJOS: automatinio reagavimo “mygtukai”, emocinė erdvės inercija, vidinis prieštaravimas ir savęs sabotavimas.

4. ĮSITIKINIMAI: kaip identifikuoti, dekonstruoti ir transformuoti įsitikinimus, kurie trukdo keliauti toliau?

5. SKAUSMINGŲ PRAEITIES ĮVYKIŲ TRANSFORMAVIMAS: kaip susigrąžinti praeityje įstrigusią galią, išmokti gautas pamokas ir iš tikro atleisti sau bei kitiems?

6. TAVO AUTENTIŠKA KONFIGŪRACIJA IR TAVO GALIOS KANALAS: kai Tu esi savo “galios ciklono centre” - pasaulis aplink Tave keičiasi greitai, bet Tu pats esi visiškoje ramybėje. Išmok veikti, judėti ir gyventi joje.

7. 7 POREIKIAI IR 7 ŽMOGAUS KŪNO CENTRAI: kokie jie yra, kokią įtaką jie daro mūsų gyvenimui ir kaip juos naudoti tam, kad keltum savo realybę į vis naują kokybę?

8. VIDINIS ĮVAIZDIS IR VERTYBĖS: kol turi seną vidinį įvaizdį, joks ilgalaikis progresas tiesiog neįmanomas, todėl kursime naują vidinį įvaizdį aplink Tavo aukščiausias vertybes.

9. BESĄLYGIŠKA TAVO GYVENIMO VIZIJA: jei neturi gyvenimo vizijos, kuri Tave trauktų į priekį, gali būti, kad tempi atgal save pats. Metas ištaisyti šią klaidą.

10. ĮKVEPIANTI 90 DIENŲ MISIJA: koks Tavo asmeninis projektas, įvykdytas iki galo, labiausiai priartintų Tave prie Tavo gyvenimo vizijos?

 

Atsižvelgdami į skirtingus dalyvių poreikius ir galimybes, siūlome tris dalyvavimo programoje paketus:

 

>>> BAZINIS - 120 Eur. <<<

Dalyvavimas intensyvioje „Realybės Valdymo Pagrindų“ savaitgalio programoje gruodžio 6-9 dienomis Vilniuje

 

>>> GILAUS PASINĖRIMO - 210 Eur <<<

Dalyvavimas intensyvioje „Realybės Valdymo Pagrindų“ savaitgalio programoje gruodžio 6-9 dienomis Vilniuje

+
1 mėn Karių Kūrėjų Chill-Do narystė (5 susitikimai)
+

ARBA abonementas dalyvauti „Ryto Ritualuose“ kiekvieną darbo dieną iki sausio 31 d. (apie Ryto Ritualus skaityk žemiau)
ARBA abonementas dalyvauti 4-iose Rebefingo sesijose, 4-iose Body-jazz judesio dirbtuvėse, 4-iose Šokio kelionėse  

 

>>> MAKSIMALAUS PROVERŽIO - 310 Eur <<<

Dalyvavimas intensyvioje „Realybės Valdymo Pagrindų“ savaitgalio programoje gruodžio 6-9 dienomis Vilniuje

+

abonementas dalyvauti „Ryto Ritualuose“ kiekvieną darbo dieną iki sausio 31 d.

+

12 praktinių patyrimų, kuriuos galėsi išnaudoti iki sausio 31 d.:

• 4 Rebefingo sesijos

• 4 Body-jazz judesio dirbtuvės

• 4 Šokio kelionės
+
3 mėn Karių Kūrėjų Chill-Do narystė (14 susitikimų

[ Apie išvardintus praktinius patyrimus skaityk žemiau. ]
 

Vienas, trumpas, intensyvus ir smagus sustojimas - didelis, ilgai išliekantis, teigiamas pokytis. Pasinaudok proga pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies su patyrusiu gidu, kuris Tave praves per nuoseklų procesą.

[ Visa savaitgalio programa žemiau, po aprašymu. ]


Susisiekime:

FB žinute ---> Kariai Kūrėjai

El. paštu ---> komanda@kariaikurejai.lt

Mob. telefonu ---> 869389674 (Severina); 865375757 (Mindaugas)
 

Kitos praktikos, padedančios RVP seminarų metu gautas žinias pritaikyti gyvenime:

| RYTO RITUALAI |
Gyvenimo kokybę ir pilnatvę lemia daugelis veiksnių, tarp kurių ypatingas vaidmuo tenka įpročiams. Neigiami įpročiai mus smukdo ir sulaiko. Teigiami – suteikia jėgų judėti pirmyn. Vienas svarbiausių teigiamų įpročių – tinkamai, energingai ir pergalingai pasitikti ir pradėti dieną. Tokį įprotį ir ugdome „Ryto Ritualuose“. Joga, meditacija, judesys ir sąmonės atpalaidavimas rašymo pratimais: „Ryto Ritualai“ yra svarbios kasdienės praktikos, ugdančios kūno ir dvasios harmoniją bei kūrybingumą.

>>> kiekvieną darbo dieną 7:00 <<<


| GYRA, KVĖPAVIMAS, MEDITACIJA | Linas Matulis |

Įvaldyk efektyviausius pratimus galingai laikysenai puoselėti, apdovanok save aukšta energija ir stipriu imunitetu kvėpuodamas, mokykis vidinės ramybės.

>>> RVP savaitgalio metu <<<

 

| BODY-JAZZ judesio dirbtuvės | Linas Matulis |

Tavo intelektas yra tavo kūne, leisk jam judėti laisvai.

Dirbtuvėse susitiksi su savimi per kūno suvokimą, patirsi judesių laisvę ir atsikratysi senų įsitikinimų bei susikurtų kūno ribų.

>>> RVP savaitgalio metu ir penktadieniais 18:30 <<<

 

| ŠOKIO KELIONĖ |

Nepakartojama laisvo judesio-šokio kelionė, kurios metu nusimesi išankstines nuostatas ir galėsi leisti sau žaisti. Pažink savo kūną iš naujo, gerokai artimiau, nei bet kada iki šiol..

>>> RVP savaitgalio metu ir penktadieniais 20:00 <<<

 

| REBEFINGAS |

Sąmoningo kvėpavimo sesijos,  kurių metu per gilų kvėpavimą leidžiamės į vidinę kelionę, akistatą su tikruoju „Aš“, apsivalydami nuo dvasinių skausmų bei emocinių nuosėdų, kurios iki šiol trukdė judėti pirmyn.

>>> trečiadieniais 18:30 <<<

 

| CHILL-DO |

Nekasdieniai ir neįpareigojantys, bet malonūs ir stebuklus kuriantys „Karių kūrėjų“ susitikimai. Kiekvieną sekmadienį programos dalyviai renkasi susitikti, būti kartu, semtis vienas iš kito įkvėpimo, kurti pasaulį keičiančias idėjas ir projektus su bendraminčiais arba tiesiog smagiai ir jaukiai praleisti laiką malonioje aplinkoje.

>>> sekmadieniais 14:00 <<<


 

NEMOKAMAS Realybės Valdymo Pagrindų Transformacijų Savaitgalio pristatymas (tiems kurie nori pabendrauti, paklausti ir išbandyti prieš dalyvaujant):  
http://bit.ly/rvp-savaitgalio-pristatymas

 

PROGRAMA:

KETVIRTADIENIS  gruodžio 6 d.

18:00 DURYS ATSIDARO

18:30 SEMINARAS #1

21:00 pirmos dienos pabaiga

 

PENKTADIENIS  gruodžio 7 d.

8:30 durys atsidaro

9:00 SEMINARAS #2

11:30 pertrauka
12:00 SEMINARAS #3

14:30 pertrauka valgymui

15:30 SEMINARAS #4

18:00 pertrauka

18:30 GYRA, KVĖPAVIMAS, MEDITACIJA

21:00 antros dienos pabaiga

 

ŠEŠTADIENIS  gruodžio 8 d.

8:30 durys atsidaro

9:00 SEMINARAS #5

11:30 pertrauka

12:00 SEMINARAS #6

14:30 pertrauka valgymui

15:30 SEMINARAS #7

18:00 pertrauka

18:30 BODY JAZZ

19:30 ŠOKIO KELIONĖ

21:30 trečios dienos pabaiga

 

SEKMADIENIS  gruodžio 9 d.

 8:30 durys atsidaro

 9:00 SEMINARAS #8

11:30 pertrauka

12:00 SEMINARAS #9

14:30 pertrauka valgymui

15:30 SEMINARAS #10

18:30 pabaiga

Местоположение Мероприятия