Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

SAULĖS DIEVAS | "KAŽKAS BRANGAUS" ALBUMO PRISTATYMAS | KAUNAS, HOGAS

Vilniečių alternatyvaus roko trio "Saulės Dievas" pristato debiutinį albumą "Kažkas Brangaus".

 Pristatymo metu, kartu ant scenos pasirodys vietinės grupės Imbieras ir Sepia.

 

"Kažkas brangaus" gimė greitai, iš jausmo ir meilės muzikai. Dabar žiūrint į jį iš tolo, akivaizdu, kad jame mes apdainuojam savo gyvenimus, tobulėjimo kelią, meilę, tiesą, tylius momentus trečią nakties ir kylančią saulę. Didžiuojamės savo pirmu blynu, nes užuot visko, jis nuoširdus ir nesuvaidintas, juo pasakėme viską, ką norėjome.

Saulės Dievo formulės paslaptis yra tai, jog mūsų skoniai sutampa ir papildo vienas kitą. Mes mylim bliuzą, punk'ą, psichodeliką, tačiau taip pat mylim ir ramų "bedroom pop'ą", melodijas kurios įstringa galvoje ir sunkius ritmus, tad savęs nelimitavom ir viskam sakėm taip. Apie kiekvieną albumo dainą norim papasakoti istorijų ir vėl per naujo jas prikelti jūsų akivaizdoje, tad kviečiam jus ateiti ir pasiklausyti jų kartu su mumis!

 

Saulės Dievas - Žali laukai

 

Imbieras - Alternatyvaus roko grupė Imbieras savo muzikoje derina aštrumą ir saldumą - stiprią energiją ir ramybę, taip siekdami sukurti kiekvienam jaukią atmosferą. Imbiero skambesyje pinasi ne tik alternatyvus rokas ir shoegaze elementai, bet taip pat ir liaudies motyvai, kurie papildo tiek dainas, tiek grupės vizualus. 2023m. debiutavę su EP “Jaudulys”, o šiais metais išleidę singlą “Audra”, Imbieras toliau tobulėja ir kuria, ieško naujovių tiek muzikoje, tiek savo pasirodymuose.

 

Sepia - Jauni ir kvaili, kuriam kažką panašaus į alt rock. Bandom, stengiamės, ar pavyksta - spręst Jums.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия