Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Šventinės mainytuvės su Giver Tag „Tvarus spindesys“

Suspindėk per didžiąsias metų šventes tvariai! 

Artėjant šviesiausioms metų šventėms nerimaujate ir išlaidaujate siekdamos suspindėti vakarėlių metu? Siūlome sprendimą. Kviečiame Tave į „Giver tag“ drabužių mainytuves-atiduotuves, kur turėsi išskirtinę progą atnaujinti savo drabužinės turinį, sužinoti, kaip pasipuošti gražiausioms metų šventėms, sutaupant begalę pinigų ir tausojant gamtą. Čia tavęs lauks tvarios mados ir spindesio vakaras bendraminčių būryje! 

👗Renginio viešnios – ryškių drabužių nuomos IŠEIGINIAI  įkūrėjos – Austėja Kazlauskaitė-Daraškė ir Aistė Šiupinė, kurios savo pavyzdžiu įroė, jog tvarumas gali būti spindintis ir įspūdingas!  Kutai, žvyneliai, lateksas ir gyvūnų raštai puošia IŠEIGINIŲ eilutes, o pats projektas tvarus ne tik dėl nuomos principo, bet ir dėl to, jog visi nuomojami daiktai yra surinkti iš antrų rankų!

👗Prie „Tvaraus spindesio“ įvaizdžio renginyje savo magiškus ir spindinčius potėpius kiekvienai dalyvei nemokamai dovanos @magictouch.bydeimante komanda! Mainytuvių-atiduotuvių metu merginų komanda turės savo blizgučių stotelę, kurioje magiški prisilietimai padės kurti vakarėlio dvasią ir suspindėti dar ryškiau! Pati Deimantė su komanda blizgučiais puošia vestuvėse, mergvakariuose, įmonės renginiuose, gimtadieniuose, festivaliuose, fotosesijose, vakarėliuose ir kt. 

👗Jau turi suknelę ar kitą šventinį drabužį, kuris puikiai tinka, bet pabodo? O gal kaiptik nepabodo, bet nebetinka? Jauti, kad kažkas tau jau „atitarnavo“, bet nori dar pabandyti suteikti antrą šansą drabužiui? Pasiimk jį su savimi! Mainytuvių metu tvarios mados dizainerė, daugelio perdarymų autorė Olesia Les užkurs tikrą „prikelimo idėjų laboratoriją“ ir dalins patarimus, kaip prikelti drabužį antram gyvenimui asmeniškai ir nemokamai! Pažadam, išeisi su įkvėpimu.


RENGINIO PROGRAMA

 • 18.00-18.40 val. – „Pasiruošimas mainytuvėms“, vaišės ir jaukios pažintys!
 • 18.40-19.30 val. –  IŠEIGINIŲ ir OLESIA LES patarimai, kaip suspindėti tvariai per šventes
 • 20.00-21.30 val. – Drabužių mainytuvės

KO TIKĖTIS? 

 • IŠEIGINIŲ idėja ir kaip susikurti „dopamine clothing“ efektą šventėms.
 • Stilistės Aistės Šiupinės spindinčios eilutės sudarymas iš atsineštų dalyvių drabužių ir jų pristatymas.
 • Fotosesija su IŠEIGINIŲ šventiniais set’ais. Norinčios galės pasimatuoti ir įsiamžinti.
 • Partnerių dovanos, staigmenos ir vaišės.
 • Renginio kava vaišina busy bean – jaunas verslas, kuris ne tik tiekia, bet ir edukuoja apie šviežią, švelniai skrudintą, aukštos kokybės rūšinę kavą iš įvairių pasaulio žemynų.
 • Renginio draugai – drabužių valykla „Paulini“ ir siuvykla „Linos artelė“ pasirūpins mūsų šventinių drabužių priežiūra ir ilgaamžiškumu.

MAINYTUVIŲ TAISYKLĖS

 • Mainytuvių metu renginio dalyvės turės galimybę atiduoti ir išmainyti savo geros būklės, tačiau nenešiojamus, pabodusius, bet vis dar gerus dėvėti drabužius, papuošalus bei galanteriją.
 • Rekomenduojame su savimi atsinešti šventinių drabužių, kurie jūsų spintoje tik užima vietos, tačiau gali suspindėti kitos renginio dalyvės vakarėlio metu!
 • Daiktai turi būti geros būklės, tvarkingi. Su savimi galima turėti neribotą daiktų. Visi atsinešti daiktai tampa visų. Neišmainytus daiktus galima bus pasiimti su savimi arba paaukoti.

#givertag komanda

 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия