VEIDOSKAITOS ABC | AR ŽINAI KĄ IŠDUODA TAVO VEIDAS?

Internetinio seminaro įrašas
 
KAS TAI?
Tai 2.5 - 3 val. internetinė paskaita, kurios metu sužinosite viską apie bazinę Veidoskaitos metodiką ir jos pritaikymo galimybes! Mokymų metu išmoksite atpažinti kokie veido bruožai, kurią charakterio savybę parodo! Mokymų metu išgirsite daugybę naudingų įžvalgų ir praktinių patarimų, kurie padės geriau suprasti save ir aplinkinius žmones. Sužinosite kaip pritaikyti metodiką renkantis komandos narius, gyvenimo draugą(ę). Taip pat išmoksite kaip atpažinti vaikų talentus pagal dominuojančius jų veido bruožus!

LEKTORIUS
Žydrūnas Sadauskas: unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jis jau daugiau nei ketveri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatytį pagrindinius žmogaus charakterio parametrus. 
Žydrūno praktikuojamos metodikos yra: 
  • VEIDOSKAITA - prieš 2700 metų senovės Kinijoje atsiradusi metodika, kuri leidžia pakankamai tiksliai nusakyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus pagal jo veido bruožus,
  • PROFAILINGAS - Rusijos spec. tarnybų ir psichiatrų sukurta metodika, kuri leidžia pagal žmogaus aprangą ir elgesį nustatytį dominuojančius žmogaus charakterio psichotipus.
  • Dar viena metodika, kurią jis praktikuoja yra kūno kalbos ir mikro veido išraiškų "skaitymas", kuris išduoda tikruosius žmogaus ketinimus ir reakciją į informaciją.

PASKAITOS KAINA VIENAM ASMENIUI 15 Eur:
 
Į kainą įskaičiuota:
  • 2.5 - 3 val. paskaita;
  • Metodinė mokymų medžiaga;
P.S. Atlikus apmokėjimą, susisiekite daurija@veidoskaita.lt ir Jums bus persiųsta nuoroda į paskaitą.