Регион: Международный
Язык: русский
Изменить

Vilties lietaus melodijos

Gitaristas Gintaras Jakelis ir Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) kamerinis orkestras pristato programą „Vilties lietaus melodijos“. Dirigentas Vytautas Lukočius. 

Programoje jautrūs, ekspresyvūs, romantiški ir žaismingi kūriniai, parašyti išskirtinai gitarai ir orkestrui. 

Gitaros ir kamerinio orkestro skambesys užburs ir leis pasinerti į nepamirštamą muzikinę kelionę. 

Puikių atsiliepimų sulaukė neseniai vykęs gitaristo J.Gintaro solinis koncertas. Taip pat duetai su sūnumi Tomu Jokeliu projekte „2Gitaros“. 

 

 

Deje gitaristas nelepina koncertais. Turi tik kelis koncertus metuose. Bet gal, būtent todėl, kekvienas koncertas būna išskirtinis ir nepamirštamas.

 

Dabar gitaristas Gintaras Jakelis džiaugiasi galėdamas pakviesti į geriausių savo kūrinių puokštę, kurią pavadino „Vilties lietaus melodijos“. 

Gintaras Jakelis: yra Lietuvoje gerai žinomas gitaristas ir pedagogas, su gitara nesiskiriantis jau tris dešimtmečius. Jo sukurti  kūriniai gitarai yra ne kartą skambėję įvairiose televizijos laidose, muzikiniuose projektuose. Išleisti du albumai „Vilties lietaus melodija“ ir „Piligrimas“ 

Jis taip pat yra populiarių knygų: „Išmok groti gitara“, „Grokime gitara kartu“, „Top 100“ autorius. 

VDU kamerinis orkestras (Vyr. Dirigentas Vytautas Lukočius; Vadovė Rita Bieliauskaitė): 2011 metais Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje įkurtas kamerinis orkestras yra vienintelis profesionalus kamerinis orkestras Kauno mieste. Įkurtas ne tik siekiant plėsti klasikinės muzikos bei šiuolaikinių jos interpretacijų kultūrą laikinojoje sostinėje, bet taip pat tarptautiniu lygiu atstovauti Lietuvai, Kauno miestui bei universitetui, reprezentuoti juos užsienyje.

 

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия

Местоположение Мероприятия