Regjioni: Ndërkombtare
Gjuha: Shqip XK
Ndrysho

SAULĖS DIEVAS | "KAŽKAS BRANGAUS" ALBUMO PRISTATYMAS | KLAIPĖDA, MALŪNO LOFTAS

Vilniečių alternatyvaus roko trio Saulės Dievas pristato debiutinį albumą "Kažkas Brangaus".

Tai pirmasis Saulės Dievo koncertas Klaipėdoje. Pristatymo metu, kartu ant scenos pasirodys vietinės grupės Imanuelis Kantas ir Amber Street.

 

"Kažkas brangaus" gimė greitai, iš jausmo ir meilės muzikai. Dabar žiūrint į jį iš tolo, akivaizdu, kad jame mes apdainuojam savo gyvenimus, tobulėjimo kelią, meilę, tiesą, tylius momentus trečią nakties ir kylančią saulę. Didžiuojamės savo pirmu blynu, nes užuot visko, jis nuoširdus ir nesuvaidintas, juo pasakėme viską, ką norėjome.

Saulės Dievo formulės paslaptis yra tai, jog mūsų skoniai sutampa ir papildo vienas kitą. Mes mylim bliuzą, punk'ą, psichodeliką, tačiau taip pat mylim ir ramų "bedroom pop'ą", melodijas kurios įstringa galvoje ir sunkius ritmus, tad savęs nelimitavom ir viskam sakėm taip. Apie kiekvieną albumo dainą norim papasakoti istorijų ir vėl per naujo jas prikelti jūsų akivaizdoje, tad kviečiam jus ateiti ir pasiklausyti jų kartu su mumis!

 

Saulės Dievas - Žali laukai: 

 

Imanuelis Kantas - Mes esame grupė Imanuelis Kantas iš memelio. Esame šeši jaunuoliai, dedikuoti muzikantai, kuriam progressive experimental rock’ą su folk detalėm =~D uzkursim vakaruska

Imanuelis Kantas - Apogee, of it all

 

Amber street - Ambivalenciškų muzikantų grupė. Atlieka shoegazeeeee muzika. Visi muzikantai mėgsta gintarą, o ypač Gintaro gatvę. Na ir be abejo, kas nutinka Gintaro g., tas ir lieka Gintaro g. Amber Street - pasilaižyt.

 

Amber street:

Organizatori i ngjarjes merr përgjegjësinë për cilësinë e ngjarjes. Organizatori do të marrë një vendim në lidhje me rimbursimin nëse ngjarja nuk zhvillohet ose shtyhet. Për informacion më të detajuar mbi rrethanat dhe rimbursimet, ju lutemi referojuni Rrethanave që lidhen me ngjarjen

Lokacioni i Ngjarjes