منطقة: دولي
اللغة: العربية
تغيير

Ekstremalus bėgimas su kliūtimis "ALFA RUN 2022"

ALFA RUN – didžiausias Lietuvoje ekstremalus bėgimas su kliūtimis, kurio 5-10 kilometrų trasose laukia daug purvo, elektros,.. Šiame iššūkyje kopsi į Alfa kalną, irsiesi Marso kanalais, roposi po tanku, tave pačirškins Elektrošokas ir įveiksi kitus kvapą gniaužiančius išbandymus.

 

„Alfa Run 2024” bėgimas skirtas visiems, trokštantiems pasiekti Olimpą, smagiai praleisti laiką ir pasitikrinti savo fizines ir protines jėgas. Čia kiekvienas tampa nugalėtoju, išdrįsęs išeiti iš komforto zonos ir pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.

 

  • Elitiniams sportininkams ir ekstremalaus bėgimo aistruoliams – specialus OCR kvalifikacijos į Pasaulio čempionatą 2024 iššūkis.
  • Norintiems pasivaržyti su kitais ir trokštantiems aštrių potyrių – ALFA HERO (10 km, 40 kliūčių) ir ČEMPIONŲ (10 km, 40 kliūčių su laiko fiksavimu) iššūkiai.
  • Ieškantiems pramogos ir norintiems smagiai praleisti laiką – STARTUOLIO (5 km, 31 kliūties) iššūkis.
  • 5–13 metų mažiesiems narsuoliams –  ALFA RUN MINI (1 km, 17 kliūčių) iššūkis.

 

ĮDOMU: 

KIEČIAUSIO HEROJAUS APDOVANOJIMAI kiekvieno starto dalyviams. Tapk tikru herojumi!

  • Pasiekus finišą kiekvienas dalyvis gaus medalius ir rėmėjų įsteigtas dovanas.
  • Dalyvių laukia futbolas purve, pirtis ir įvairios pramogos.

 

ČIA NĖRA JOKIO PLANO B 

_________________________


MISIJA – įsigydamas bilietą prisidedi VšĮ „Alfa centras“ vykdomos veiklos – pagalbos alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims. Renginys padeda išsilaikyti „Alfa centrui“ ir užtikrinti reabilitacijos programą baigusių asmenų sėkmingą integraciją į visuomenę.

_________________________

 

SVARBU!

  • Dalyvių skaičius ribotas.
  • 5 km trasoje dalyvavimas nuo 18 m. (nuo 14 m. galima dalyvauti su tėvų ar globėjų raštišku sutikimu);
  • Dalyvavimas NEMOKAMAS visiems 5–13 metų vaikams, kurių tėvai turi dalyvio bilietą į „Alfa Run FIESTĄ“. Vaikų bilietus būtina įsigyti bilietų platinimo sistemoje „Paysera“.
  • Būtina perskaityti reglamentą, kurį gali rasti www.alfarun.lt/reglamentas/.

Daugiau informacijos apie renginį ieškok www.alfarun.lt.

_________________________


SAVANORYSTĖ
Prisijunk prie komandos ir drauge kurkime šias ilgai neužmirštamas akimirkas. Registracija į savanorystę: https://www.alfarun.lt/savanoryste/

_________________________

 

Ar verta dalyvauti, jei dalyvavau anksčiau buvusiuose bėgimuose?

Mes kasmet augame. Keičiasi kliūtys, trasa, renginio programa, todėl kiekvienas bėgimas išskirtinis, unikalus, sklidinas adrenalino ir pergalingų emocijų. 

Aš ne sportininkas. Kaip įveikti trasą?

Tu neturi būti profesionalus bėgikas, kad kirstum finišo liniją. Šiame bėgime nugalėtoju taps kiekvienas, išdrįsęs palikti komforto zoną ir pasiruošęs ištiesti ranką esančiam šalia. Nuo pradedančiųjų iki sportininkų – „Alfa Run 2024“  laukiame kiekvieno.

Ar vaikai galės bėgti kartu?

5–13 metų vaikai galės bėgti specialiame 1 km ir 15 kliūčių iššūkių ruože. Vyresni vaikai, turėdami raštišką tėvų ar globėjų sutikimą, galės savo jėgas pasitikrinti kartu su suaugusiais bendrose trasose. 

Kiek laiko užtruks „Alfa Run“ bėgimas?

Bėgimo trukmė priklausys nuo pasirinktos trasos ilgio ir tavo spartumo. Vidutinė trukmė: 1–2 val. Vaikų bėgimas įprastai trunka 20–30 min.

الحدث أو تم تأجيله. لمزيد من المعلومات التفصيلية حول الظروف والمبالغ المستردة، يرجى الرجوع إلى الظروف المتعلقة بالفعالية

موقع الفعالية