منطقة: دولي
اللغة: العربية
تغيير

PALANGA - GRAFŲ PĖDOMIS Orientacinis pasivaikščiojimas

Kviečiame pažinti Palangą kitaip! 

Šioje interaktyvioje ekskursijoje nebūsite tik klausytojai, vedami gido. Čia jūs būsite aktyvūs dalyviai, nes virtualus gidas Brainas privers jus pačius įsitraukti į veiklą. Lankomus objektus reikės surasti savarankiškai, pasitelkiant savo orientavimosi įgūdžius ir padedant mūsų gidui Brainui. Pasivaikščiojime gausu audio gido, video medžiagos ir nesunkių užduočių, kurias turėsite atlikti, norėdami tęsti toliau. Jei nesuprasite užduoties ar nerasite ieškomo objekto - gidas Brainas visada bus "šalia" ir užves jus ant teisingo kelio! Ar pasiruošę šiai kojų ir smegenų treniruotei?  

Šis pasivaikščiojimas privers jus pamatyti Palangą kitomis akimis. 

Visas maršrutas veda Palangos centrine dalimi ir lankant tuos objektus, kurie vienaip ar kitaip susiję su grafų Tiškevičių gimine.

Jums bus reikalingas išmanusis telefonas su messenger programėle ir mobilūs duomenys. 

Maršruto ilgis: 2,5 km.

Dalyvių skaičius: 1-4 asmenys (jei nori dalyvauti didesnė kompanija – kiekvienas asmuo virš 7m. privalo įsigyti papildomo žmogaus bilietą). Dėl grupių didesnių kaip 12 žmonių – kreipkitės telefonu.

Sudėtingumo lygis: lengvas

Trukmė: 1,5-2 val.

Pastabos: Maršrutas įveikiamas ir su vežimėliais. Žaidimo metu keliaujama Palangos centrine dalimi (yra akmeninio grindinio). Reikalingas išmanusis telefonas ir mobilūs duomenys

Svarbu: Gidas Jūsų ekskursijai skirs ne daugiau kaip 2.5 valandas, tačiau tai yra pakankamas laikas neskubant ištyrinėti lankomas vietas bei sustoti poilsio pertraukėlei.

الحدث أو تم تأجيله. لمزيد من المعلومات التفصيلية حول الظروف والمبالغ المستردة، يرجى الرجوع إلى الظروف المتعلقة بالفعالية

موقع الفعالية