Region: Litauen
Sprache: Deutsch
Veränderung

MAK praktiškai: „MANO PORTRETAS“

Savęs pažinimas yra viena iš svarbiausių užduočių žmogaus gyvenime. Kuo mes geriau ir arčiau pažįstame save, tuo lengviau yra pasakyti, kas mes esame ir kas nesame; kas yra svarbu, o kas – visiškai nesvarbu, kuo tikime ir ką vertiname, o kam neskiriame dėmesio;  kas mums patinka ir ko norime, o ko – ne. Kuo geriau save pažįstame, kuo geriau žinome, kas mes esame, kokie yra mūsų poreikiai, vertybės ir įsitikinimai ir pan., tuo lengviau ir paprasčiau sprendžiame gyvenimiškus klausimus.

Šį kartą MAK PRAKTIŠKAI kviečiame Jus susipažinti su kortelių rinkiniais „PERSONA“ ir „PERSONITA“. Šiuose rinkiniuose, kuriuose yra vaizduojami įvairaus amžiaus žmonių – vaikų, paauglių, suaugusių žmonių bei senolių – portretai, o taip pat ir įvairios santykių schemos, galime metaforiškai atpažinti įvairias savo asmenybės pusės, jas tyrinėti bei, prireikus, imtis norimų pokyčių.

Šiame, į PRAKTIKĄ orientuotame NUOTOLINIAME, seminare galėsite susipažinti ir praktiškai išbandyti metaforinių asociatyvinių kortelių „PERSONA“ bei „PERSONITA“  rinkinius ir:

  • tyrinėti įvairius savo asmenybės aspektus – emocinį (kaip aš jaučiuosi?), kognityvinį (kaip aš mąstau?), fizinį (kaip aš atrodau?) ir socialinį (kokie yra mano tarpusavio ryšiai?);
  • pažinti save giliau per keturis Johari langus – „Aš“ pažįstamas sau ir kitiems; „Aš“ pažįstamas sau, kitiems – ne; „Aš“ sau nepažįstamas, kitiems – taip, „Aš“ nepažįstamas nei sau, nei kitiems;
  • ieškoti būdų, kaip pakeisti savo dabartinę savijautą į norimą.

MAK PRAKTIŠKAI SKIRTA JUMS, JEI:

  • esate specialistai, dirbantys su žmonėmis: psichologai, psichoterapeutai, konsultantai, mokytojai, socialiniai darbuotojai ir kiti specialistai, norintys praplėsti bei papildyti profesinių įrankių „dėžutę“;
  • domitės metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis;
  • norite drąsiau korteles naudoti savo asmeniniame ir/ar profesiniame gyvenime.

Kas yra MAK PRAKTIŠKAI? 

MAK PRAKTIŠKAI – tai vieta, kur galime:

  • mokytis metaforinių asociatyvinių kortelių (MAK) meno ir mokslo;
  • saugiai praktikuotis, treniruotis tarpusavyje;
  • eksperimentuoti kurdami naujus MAK pratimus, juos bandyti ir testuoti; 
  • teikti grįžtamąjį ryšį vieni kitiems;
  • mokytis, augti ir tobulėti kartu, kaip MAK praktikės ir praktikai. 

KAIP GIMĖ ŠI MINTIS?

„Ši idėja gimė iš mano pačios patirties – aš puikiai pamenu savo metaforinių asociatyvinių kortelių praktikės savarankiško kelio pradžią 2018 metais. Kai, baigusi bazinius mokymus, pradėjau pirmuosius savarankiškus žingsnius. Su daug nerimo, baimės ir nežinojimo – ką aš moku ir galiu, o ko – dar ne. Nors dar ir šiandien susiduriu su savo baimėmis ir nežinojimu, tačiau metaforinių asociatyvinių kortelių keliu žingsniuoju kur kas drąsiau. Aš jau užtikrinčiau jaučiu ir žinau, ką aš moku ir galiu, o ko – vis dar ne. O viso to pagrindas – praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kartu su refleksija – kas man pavyko, o kas galėjo būti geriau?

Ši idėja gimė ir iš Jūsų MAK praktikos poreikio. Taip pat kartu su Jūsų padrąsinimu, palaikymu ir paskatinimu imtis tokių užsiėmimų.“

SEMINARĄ VEDA:

EGLĖ LISAUSKAITĖ – asmeninių pokyčių koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortelių praktikė.

KADA? 2024 m. rugpjūčio 28 d., 18-20.30 val. (2,5 val.)

KAIP? Zoom’e. Seminaras vyks „gyvai“, t.y. nebus įrašomas.

KIEK? 35 eurai.

REGISTRUOKITĖS https://bit.ly/3V87imO

Jūsų registraciją patvirtinsime bei prisijungimo nuorodą Zoom’e seminaro dieną atsiųsime gavę pilną apmokėjimą.

Registracijos pabaiga rugpjūčio 27 d. (imtinai).

Seminaro dalyvėms/-iams gali būti išduoti pažymėjimai (pažymėkite, jog Jums yra reikalingas pažymėjimas registruodamiesi į šį seminarą). Taip gali būti išrašyta sąskaita-faktūra (poreikiui esant).

JEI REIKIA DAUGIAU INFO: Eglė 8 686 60092.

Der Organisator der Veranstaltung übernimmt die Verantwortung für die Qualität der Veranstaltung. Der Organisator entscheidet über die Rückerstattung, wenn die Veranstaltung nicht stattfindet oder verschoben wird. Ausführlichere Informationen über Umstände und Erstattungen finden Sie in den Veranstaltungsbezogenen Umständen