Region: Lithuania
Language: English
Change

Atostogos Graikijoje su Laimute ir Biodanza

 Tavo magiškos atostogos kerinčio grožio Graikijoje kartu su Biodanza!

Ilgai negalvojęs nerk į šią 7 dienų patyriminę kelionę per judesį ir išlaisvink savo sielą nuostabiam gyvenimo šokiui!

Šiame magiškame žemės kampelyje sukursime nuostabią erdvę vidiniams pokyčiams, maudysimės judesio, muzikos, saulės, jūros, kerinčios gamtos bei antikinės Graikijos istorijos versmėse.

Kartu sukursime gražias, stiprias, saugias, stimuliuojančias bei giliai transformuojančias sesijas su Biodanza.

Tavęs laukia: ypatinga 7 dienų kelionė su laipsnišku perėjimu į vis gilesnį ryšį su savimi, kitais grupės nariais bei mus supančia aplinka, asmeninio virsmo procesas ir bendras nuostabus nuotykis.

Visas atostogų procesas vyksta kartu, apsijungiant į bendrą sinergiją visais aspektais. Mes kartu valgysime, juoksimės, dalinsimės nuostabiomis akimirkomis, keliausime ir turėsime laiko pailsėti bei pasimėgauti gamtos ir apylinkių grožiu... ir tuo pačiu metu jausime transformuojančius bei gydančius stebuklus, kuriuos patirsime per Biodanza sesijas, bei meditacijas.

Biodanza – kas tai?

Žodis Biodanza yra kilęs iš dviejų žodžių - graikų kalbos «bio», reiškia «gyvenimas» ir italų kalbos «danza »- «šokis» arba prasmingas judėjimas. Todėl Biodanza dažniausiai vadinama «Gyvenimo šokiu». Šis ypatingas saviugdos metodas, pagrįstas judesiu, muzika ir bendravimu su kitais grupės nariais per judesį. Biodanza yra galinga sistema, kuri gali padėti pažadinti įgimtą potencialą ir atstatyti prigimtinį ryšį su tikruoju AŠ! Specialūs judesiai su muzika padeda patirti gilų ir prasmingą ryšį su  savimi, praplečia savivokos ribas, padeda išlaisvinti užspaustas emocijas bei ribojančius įsitikinimus.   Visos šios patirtys įgalina ir praplečia naujas erdves išsiskleisti tavo prigimtinei  kūrybinei energijai. 

Kur gyvensime?

Mes gyvensime Viloje, nuostabiame Xylokastro (Ksilokastro) miestelyje ant jūros kranto, Peloponnese pusiasalyje, pas dar nuostabesnę lietuvę gidę Daivą. Xylokastro – tai puiki vieta, kurioje galime mėgautis visais gyvenimo malonumais ir kartu prisiliesti prie kerinčios Graikijos istorijos bei pajausti tikrąją antikinės mitologijos dvasią.

Skrydis

į Atėnų oro uostą, Xylokastro miestelis nuo Atėnų įsikūręs maždaug už 1,5 h kelio. ORGANIZUOSIME PASIĖMIMĄ IŠ ORO UOSTO. Reikės iš anksto suderinti skrydžių laikus, kad galėtume grupėlėmis paimti jus iš oro uosto.

Atvykimas 

15 spalio, išvykimas – 23 spalio. Norintiems atvykti anksčiau ir išvykti vėliau – kontaktuokite asmeniškai ir viską suderinsime.

Vietų skaičius yra ribotas – max. 14 dalyvių.

Detalesnė informacija apie atvykimą, susisiekimo galimybes, bei visa kita atostogų programa bus atsiųsta asmeniškai visiems užsiregistravusiems.

Į ATOSTOGŲ KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

  • gyvenimas unikalioje Viloje ant jūros kranto
  • 8 nakvynės
  • pusryčiai ir priešpiečiai
  • viena ekskursija kartu su baigiamąją ceremonija
  • Biodanza patyriminės sesijos po 2 val. x 5 rytai
  • transformuojančios meditacijos
  • kitas 2-3 ekskursijas, į kurias mus  lydės lietuviškai kalbanti gidė, galėsime išsirinkti vietoje atsižvelgiant į bendrus poreikius ir norus. Papildomos ekskursijos kaina apie 50 eur. Vakarienę valgysime pasirinktinai – netoliese esančiame restorane arba pagal pageidavimus. Kuomet vyksime į ekskursijas, parinksime pačias nuostabiausias vietas vakarienei su puikia graikiška virtuve.

PATYRIMINIŲ ATOSTOGŲ KAINA:

Early bird kaina – 01.05.2024 – 599 eur.
Paprasta kaina nuo 02.05.2024 – 639 eur.

Galima mokėti ir pavedimu:

Sąskaitos numeris Norvegijoje – 1214 90 08738 (tarptautiniam pavedimui – NO5212149008738, BICDNBANOKKXXX), sąsk.nr Lietuvoje – LT56 3500 0100 0121 6084, Laimutė Beržinskaitė, paskirtyje nurodant vardą/pavardę ir Biodanza atostogos Graikijoje.
Taip pat galima mokėti dalimis: kontaktuokite asmeniškai su Laimute per WhatsApp, Telegram, tel. +4746255679.

Jeigu dar turite klausimų?

Rašykite asmeniškai - FB paskyra Laimute Berzinskaite, FB Biodanza with Laimute, FB Biodanza su Laimute arba biodanzawithlaimute@gmail.com

REGISTRACIJOS ANKETA RASITE ČIA:


https://docs.google.com/.../1FAIpQLScY4IwUCIC.../viewform...

 

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location