Region: Lithuania
Language: English
Change

DOVANŲ KUPONAI. TRE - Įtampos ir traumų paleidimo pratimų praktikos Lietuvoje.

TRE DOVANŲ KUPONAI

Šiais laikais dauguma žmonių gyvenime patiria įvairias įtampas, bei visgi nereta/as susiduria su traumomis. Jau seniai pastebėjau, jog per Kalėdas nebesinori dovanoti vis daugiau materialių dovanų. Vietoj visokiausių nereikalingų daikčiukų savo artimui norisi padovanoti naujas patirtis, suvokimus ar įgūdžius, kuriuos galima panaudoti gyvenime. 
Tad šiais metais pristatau TRE praktikų dovanų kuponus, kurie galioja beveik visuose Lietuvos miestuose.

Įtampos ir traumų paleidimo pratimų praktikas vedu daugmaž kas 2-4 mėnesius beveik visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose ir miesteliuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Ukmergė, Plungė, Gargždai, Kėdainiai, Kazlų Rūda, Anykščiai). Tad jeigu turite artimųjų, kuriems būtų aktualu gebėti reguliuoti patiriamų įtampų poveikį - rezervuokite dovanų kuponą į praktiką, kurioje Jūsų artimasis galės apsilankyti per 2024 metus.


TRE (anglų k. Tension & Trauma Release exercises) - tai serija paprastų fizinių pratimų, kurie aktyvuoja natūralų kūno savireguliacijos mechanizmą drebėjimą ir taip padeda žmogui saugiai paleisti įtampą bei stresą.

TRE pratimų metu, kūnui drebant atsipalaiduoja raumenys ir rimsta nervų sistema. Tokiu būdu žmogus geba pats susireguliuoti ir pargrįžti į ramybės ir saugumo būseną.

TRE gali pagelbėti žmogui geriau suprasti savo kūno natūralias reakcijas įtemptu metu, bei paleisti tai kas stabdo jausti lengvumą bei laisvę savyje.

 

TRE techniką sukūrė Dr. David Bercelli (JAV), kuris du dešimtmečius gyveno ir dirbo tokiose šalyse, kaip Izrealis/Palestina, Sudanas, Uganda, Kenija, Jemenas, Egiptas, Libanas etc., rengdamas seminarus traumų pagalbos srityje ir kurdamas atsistatymo programas tarptautinėms organizacijoms visame pasaulyje. Šiuo metu TRE praktika yra paplitusi visame pasaulyje ir yra naudojama gan plačiai.

Daugiau apie TRE rasite oficialiame internetiniame puslapyje:

https://traumaprevention.com/

 

Praktiką/paskaitą vesiu aš Ignas Čepulis - sertifikuotas TRE instruktorius, jogos mokytojas, kineziterapijos studijų studentas.

Esu tikras, jog visi žmonės natūraliai geba ir turi pakankamai resursų sugrįžti iš bet kokių būsenų atgal į savo būtį ir vėl jaustis laisvi bei laimingi.

 

ATSILIEPIMAI APIE TRE PRATIMUS:
Ugnė: "Esu labai laiminga, kad šiandien teko išbandyti TRE praktiką su Ignu. Atėjau su sunkumu viduje, bandžiau paleidinėti pati visą dieną iki susitikimo. Nepavyko. Tačiau po praktikos su Ignu, išėjau lengvesnė, daugiau paleidusi, atsipalaidavusi. Patiko ramybė ir vedimas. Ačiū"

Irena: "Man labai patiko ši technika. Jau išbandžiau ir namuose. Po drebėjimo praktikos jaučiuosi atsipalaidavusi."

Ineta: "Profesionalios pratimų praktikos. Kompetetingas, komunikabilus mokytojas Ignas kiekvienam duoda patarimų, atsako į iškilusius klausimus. Rekomenduoju išbandyti. Jums patiks."

Ramunė: "Tokia sakyčiau genealiai paprasta praktika. Ačiū, kad dalinatės! Tikrai naudosiu išmoktus pratimus ir ateityje."

 

MIESTAI KURIUOSE VYKS PRAKTIKOS: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Ukmergė, Plungė, Gargždai, Kėdainiai, Kazlų Rūda, Anykščiai.

GALIOJIMO LAIKAS: 2024 metai

KAINA: 25-30eu

 

Kilus klausimų, susisiekime: 862549833, Ignas

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location