Region: Lithuania
Language: English
Change

SENJORAMS ekskursija PAŽAISLYJE.

SENJORAMS ekskursija PAŽAISLYJE. 

birželio 18 d., antradienį, 10.00h

Ekskursijos kaina : 6 Eur (senjorams, neįgaliesiems)

Papildomai vietoje, muziejaus kasoje, reikės įsigyti įėjimo bilietą į Pažaislio vienuolyno ansamblį:  3 Eur senjorui (neįgaliesiems- nemokamas)

Bilietai : Paysera sistemoje arba, iš anksto užsiregistravus telefonu- renginio vietoje.

Gidės RIMUTĖS ekskursija:

Toli už miesto, ramioje vietoje, Pažaislyje, Taikos kalne (Mons Pacis) įsikuria 12 vienuolių. Atsiskyrėlių, gyvenančių savo uždarą gyvenimą, sukūrusių savo atskiro pasaulio atmosferą, prisotintą asmeninių ir bendruomeninių maldų.
Per 170 metų, keisdami maldą su darbu, vienuoliai gyvena čia - Pažaislyje. 
Neįtikėtina, jei vienas turtingiausių ir įtakingiausių LDK žmonių – Kristupas Zigmantas Pacas būtų pastatęs neregėto grožio ir prabangos bažnyčią atsiskyrėliams vienuoliams, kurių pagrindinė vertybė yra neturtas. 
Praverkime šio vienuolyno duris ir išgirskime, kokias istorijas mena šimtametės vienuolyno sienos. 

Įsigytas bilietas reiškia, kad jūs jau užsiregistravote į šį renginį (kitu atveju reikalinga registracija elektroniniu laišku rimutemika@gmail.com , arba tel. +370 687 74423 ).

Susitikimo vieta vienuolyno teritorijoje prie bilietų kasų. 

Ekskursijos trukmė ~ 1h45min

Ekskursija vyks ir lauke, ir viduje- pasirūpinkite tinkamu pagal orą apsirengimu ir,  jei reikalinga, apsauga nuo lietaus.
Bilieto galiojimas: jei negalite dalyvauti, pasirūpinkite bilieto perleidimu kitam asmeniui.


#ekskursija #pazaislis

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location