Region: Lithuania
Language: English
Change

Konsultacijos ir mokymai su ActionCOACH

Konsultacijos ir mokymai su ActionCOACH, kur sertifikuoti verslo treneriai padeda augti Jūsų verslui.

Sudalyvavus "6 žingsnių sistema sėkmingam verslui" turite galimybę pratęsti savo verslo augimą teisingu keliu su ActionCOACH: 

  • Galite pasirinkti 360 verslo diagnostiką su sertifikuotais ActionCOACH verslo treneriais, kurie padės išsigryninti veiksmingiausias verslo strategijas ir nukreipti dėmesį į didžiausius verslo iššūkius. Papildomai gausite DISC asmenybės testą (vertė 99 Eur.). Jums vertė 398 Eur. Jums galiojanti kaina yra 190 Eur + PVM.
  • Galite pasirinkti 12 sav. verslo akseleravimo kursą ActionCLUB, su kuriuo kartu gausite ne tik 360 verslo diagnostiką su verslo treneriu, bet ir DISC asmenybės testą ir bilietą į kovo 1 d. vyksiančias Augančių verslų strategines ir MasterMind dirbtuves (vertė 300 Eur). Viso vertė yra 1998 Eur + PVM. Jums galiojanti kaina yra 1200 Eur + PVM.

Daugiau informacijos apie ActionCLUB kursą rasite čia: https://www.actioncoach.lt/akseleravimo-kursas-actionclub/ 

Daugiau informacijos apie DISC asmenybės testą rasite čia: https://www.actioncoach.lt/disc/

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location