Region: Lithuania
Language: English
Change

Ledo pasakos

Išskirtinė Ledo skulptūrų paroda viduryje Lietuvos, Tu nori tai pamatyti!

2024 metų sausio 19 dieną,  TAUJĖNŲ DVARAS kviečia visus: didelius ir mažus,  jaunus ir senus atvykti ir pasigrožėti MENU, kuris labai laikinas.

Ledo pasakos nukels Jus į kitą pasaulį: keturios skirtingos erdvės, kur ledo skulptūros įsilies į bendrą vaizdą su gamta ir dekoracijomis. Patalpoje jausitės kaip miško pasakoje, o šių metų naujiena spalvotas ledas.

Ko tikėtis? 

     Daugiau nei 33 000 kilogramų ledo, kuris pavirs į fėjas, grybus, elfus, gyvūnus ir kitas meno formas, o kai kurios jų bus dar ir spalvotos.

Pasakų miškas, 1000 kvadratinių metrų patalpoje, jis izoliuota nuo šviesos ir vėjo, todėl nėra jokio skirtumo, kada planuojate jį aplankyti. Šalia ledo skulptūrų Jūsų lauks mugė: spurgytės, vafliukai, karšti gėrimais ir kt. Alkanais rūpinsis, dvare įsikūrusi  kavinė „Lekštės studija“.

Į Bilieto kainą įskaičiuota:  Ledo skulptūrų parodos, Taujėnų dvaro rūmų, svirno ir Zoologijos sodo lankymas.

Dirbame visomis dienomis nuo 12:00 iki 21:00 val.

Mus rasite Lietuvos viduryje! Ukmergės rajonas, Taujėnų kaimas, Dvaro g. 2

Grupėms nuo 15 asmenų taikoma 10% nuolaida. (Susisiekus tiesiogiai +37069927566)

Vietoje bilietai brangesni.

Vaikams iki penkerių metų  įėjimas nemokamas

Bilietai negrąžinami

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location