Region: Lithuania
Language: English
Change

Poroms. Meilės meno (intymios) paslaptys. Praktiškai panaudojamos žinios.

Ši paskaita jau įrašyta „online” būdu. Gavę nuorodą, galėsite patogiai klausytis savo namuose.

Nuoroda 'youtube" kanale - https://youtu.be/S7HK3A4_Mq0

Šios paskaitos tikslas – praplėsti žinias apie meilės meną ir intymumą!

Kodėl tai svarbu?

Rytų kultūrose išsilavinę žmonės privalėjo išmanyti meilės meną, kurį studijavo dvejus metus. Jie žinojo, kaip sukurti laimę fizinio artumo ir emocinėje srityje. Mūsų kultūroje dažnai atrodo, kad viską žinome, tačiau realybė gali būti kitokia…

Indijoje, Kinijoje, Tailande, Japonijoje, arabų šalyse meilės menas buvo puoselėjamas tūkstantmečius, žinios buvo užrašomos ir dalijamos išminčių. Šis mokslas buvo prieinamas tik tam tikrai visuomenės daliai. Net ir dabar šiose šalyse nedaugelis gerai išmano šį meną…

Kelionėse ir gilinantis į šią sritį, pavyko sužinoti vertingų dalykų, kuriuos norėčiau pasidalinti, ypač atsižvelgiant į tai, kad mūsų šalyje trūksta žinių šia tema. Mūsų visuomenėje yra daug kultūrinių stereotipų, klaidingų įsitikinimų ir traumų.

Apie ką bus kalbama?

  • Įdomios istorijos iš rytų šalių ir kaip jų meilės meno kultūra galėtų mums padėti šiandien.
  • Esminės žinios apie Dao (Kinijos) sistemą, Kama Sutros (Indija) mokymus, "tantrines praktikas""yoni healing", šių dienų vakarų tyrinėtojų patirtis.
  • Kūno ir dvasinis ryšys: kelionė per kūną ir partnerį į aukštesnį savęs pažinimą. Susiliejimas viename.
  • Praktikos dviese: masažo technikos, patarimų rinkinys, šiuolaikinio gyvenimo būdo iššūkiai ir galimybės.
  • Klausimų aptarimas: užduokite jums svarbų klausimą!

Kodėl verta dalyvauti?

  • Sužinosite daugiau, nei galite įsivaizduoti!
  • Jūsų partneris ar partnerė bus dėkingi už jūsų rūpestį ir dėmesį.
  • Išmoksite patenkinti ne tik savo, bet ir partnerio ar partnerės poreikius.
  • Praplėsite savo asmeninių žinių bagažą.

Paskaita jau įrašyta “online” būdu. Kaina - 22 eurų. Perkantiems bilietą, gausite „youtube” nuorodą su jūsų gmail pašto uždara nuoroda. Trukmė – 2 val.

Vedu aš - Vyrenijus Andrijauskas.

Apie 30 metų domiuosi dvasinėmis praktikomis, jas panaudoju savo gyvenime. Jau 14 metų aktyviai vedu gongų garso terapijos, jogos užsiėmimus. Naudoju indų astrologijos žinias, esu įsigilinęs į psichologiją, konsultuoju asmeniniais klausimais, vedu savaitgalio seminarus, vestuvių ceremonijas, keliones į Indiją. Mėgstu subtilų humorą, esu labai praktiškas ir "įsižeminęs". Atpalaiduoju žmones "YouTube" kanale. Esu atsipalaidavęs, laimingas ir aktyviai veikiantis.

Svarbu! Kadangi nesu diplomuotas seksologas ar psichologas, esant sudėtingai situacijai, kreipkitės pas profesionalus. Mano tikslas labiau yra edukacinio pobūdžio, nukreiptas plėsti asmeninių žinių bagažą.

Jūs visuomet galite man atsiųsti savo klausimą! Kuo galėsiu, tuo padėsiu.

Renginio puslapis - www.gongai.eu/abudu

Vyrenijus Andrijauskas - www.gongai.eu/vyrenijus. info@gongai.eu, 8 687 57726

O čia jau buvusi paskaita, kuri vyko 2018 metais. Būsima paskaita bus kur kas atviresnė, su konkrečių praktikų pateikimu.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances